PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 20. 7. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | PŘEDPORODNÍ KURZY - Romana Gogelová - porodní asistentka


RODINAVEZLINE.CZ> VZDĚLÁNÍ > PŘEDPORODNÍ KURZY
Romana Gogelová - porodní asistentka

Romana Gogelová - porodní asistentka

Pořadatel: Romana Gogelová - porodní asistentka
Telefon: 737 539 218
Email: gogelovaromana@volny.cz

Web: www.gogelovaromana.cz


Nabídka

- kurzy předporodní přípravy pro nastávající maminky (otce)

- individuální předporodní příprava

- individuální konzultace a těhotenská poradna

- prohlídka porodnice

- homeopatická terapie v těhotenství, při porodu a v šestinedělí

- jóga a relaxace pro těhotné - zaměřeno na dech k porodu

- šestinedělí - cvičení s aktivací pánevního dna

- konzultace v šestinedělí

Místo konání: Centrum Nekky II. Jižní svahy-Valachův Žleb 5371, Zlín 760 05.

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Janichkah (Zlin- jizni svahy), vloženo: 19.02.2012, 22:32:57
Pani Gogelova uzasny clovek, ktery je ochoten kdykoliv pomoci , at uz na telefonu nebo osobne v kurzech! Jeji predporodni kurz nam moc pomohl v tehotenstvi a pri porodu, kdy vse probehlo hladce:) Vsem tento kurz opravdu doporucuji, osvetli veci ve kterych tapate a zaroven se dovite spousty novych, ktere by jste mozna delali spatne! V cene je i prohlidka porodnice a manipulace s detmi , tu nejvice ocenil manzel:) diky pani Gogelove jsem si uvedomila, jak dulezity je kontakt maminky s miminkem telo na telo. Mela jsem problem kdy se mi miminko najednou prestalo prisavat:( nevedela jsem si uz rady a zavolala pani Gogelove, poradila mi at si vlezeme s malou nahate do pelisku a najednou bylo po problemu:) prcek se okamzite prisal:) Takze tehulky, nepodcenujte to a sup do kurzu, na internetu tohle opravdu nevyctete!!! Timto chci moc podekovat, jak pi. Gogelove, tak jejim koleginim ( porodnim asistentkam a sestrickam na sestinedeli) ve zlinske porodnici. Porod i pobyt, byl pro me krasnym zazitkem a vschni se k nam moc pekne chovali, respektovali nase potreby, prani a k nicemu nas nenutili. Uz se tesim na dalsi porod:)

Vallinka (Zlín), vloženo: 03.02.2012, 12:30:17
Dobrý den,ráda bych se taky přidala se svou zkušeností. Navštěvovala jsem jak kurz tak cvičení pro těhotné a od první chvíle co jsem se s paní Gogelovou seznámila jsem věděla,že jsem si vybrala víc jak dobře!:-)Vůbec nevím jak mám slovy vyjádřit jak moc mi paní Gogelová pomohla. Jen díky ní jsem si vytvořila krásný náhled na porod a můj samotný zážitek z něj nebyl o nic hezčí než nám líčila! Velice přínosné bylo,že 3 lekce z kurzu byly připraveny i pro partnery, manžel byl absolutně nadšen a velice rád,že už není tak bezradný a musím říct, že přesně věděl jak se má u porodu chovat,byl 100% připraven....za celý můj porod nenastala situace, kdybych ho musela k něčemu pobízet nebo mu v něčem oponovat! Cvičení pro těhotné bylo velice příjemné zpestření, každé úterý jsem se na něj těšila! Dýchání podle mašinky je doslova kouzelné, jen díky němu jsem skoro necítila kontrakce! Celý život jsem měla z porodu obrovský strach, ale po kurzu a cvičení jsem se na porod opravdu těšila a nebyla jsem zklamaná, nýbrž nadšená...je to jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě a za to vděčím mému porodnímu andělovi paní Gogelové. Je prostě úžasná v tom co dělá a hlavně v tom jak to dělá, rozdala by se pro každou z nás, s každou těhotnou prožívá její problémy, starosti,ale i radosti a vždy když jsem potřebovala radu nebo pomoc, ona mi hned pomohla!Obrovské díky za to,že je a tohle dělá pro nás!Na závěr snad jen to,že kdo nezkusí neuvěří!Paní Gogelová jste prostě anděl!:-)

MartinaM (Slušovice), vloženo: 30.11.2011, 21:29:29
Zdravím všechny těhulky a maminky, i já bych chtěla pochválit nesmírně krásnou a záslužnou práci paní Gogelové. Chodila jsem k ní do kurzu i do cvičení a oboje si nemůžu vynachválit..! Z kurzu jsem si odnesla veškeré informace co jsem chtěla a potřebovala získat. I prohlídka porodnice, která mě osobně prospěla a odbourala poslední zbytky strachu z neznámého a i manipulace s miminkama byla velmi prospěšná. Z paní Gogelové vyzařuje optimismus a energie, která nabije i Vás a dodá Vám pocit jistoty, že všechno zvládnete. A skutečně na porod jsem se vysloveně těšila i když všichni víme, že bezbolestné to nebude (mě ačkoliv jsem moc chtěla rodit přirozenou cestou, to bohužel nevyšlo a nakonec jsme museli na císař) Krásně taky mluví na dětičky při jejich hledání v bříšku a celkově je to nesmírně ochotná ženská zodpovědět jakýkoliv dotaz. A zrovna tak jsem byla nadšena ze cvičení a to když nás tam po prvním kurzu zvala, aby jsme přišly vyzkoušet, tak jsem bez rozmyslu řekla, že ne děkuji, já jsem nikdy nikam cvičit nechodila a teď s tím začínat nebudu..:-) Dnes se tomu opravdu od srdce směju, protože nic tak ohromného jsem nečekala a musím všem jen a jen doporučit. Nakonec jsem do cvičení chodila pravidelně až do úplného konce mého nádherného tětenství. Opravdu pohoda, příjemná hudba a protažení těla s nácvikem dýchání k porodu, byl tak neskutečný relax a příjemné zpestření celého těhotenství. No prostě tolik pozitivní energie jsem snad v životě od nikoho nenačerpala a chci opravdu velmi paní Gogelové poděkovat za neskutečně báječnou práci,. A taky za všechny rady s homeopatiky, nikdy před tím jsem se s tím nesetkala a musím říct, že mi velmi pomohly hlavně po porodu při problémy s kojením. Takže, když už to vzpomínám, tak i za práci na porodnici jí velmi děkuji, opět nesmírně záslužná práce a to i všech jejich kolegyň!!!! Takových lidí bych chtěla potkat víc! Takže ještě jednou Všem velice její kurzy doporučuju, opravdu to stojí zato!!!!! A ještě jedno VELKÉ DÍKY ROMANCE za tak ohromnou práci a budu se těšit na další setkání ..:-)

Peťule (Holešov), vloženo: 28.07.2011, 18:17:44
Dobrý den, zdravím všechny maminky a ráda bych zde chtěla taky pochválit paní Gogelovou za to, jaká je skvělá porodní asistentka! Sice jsem nechodila k ní do kurzu, ale protože jsme kolegyně, tak jsem její rady poslouchala celé své těhotenství. Byl to pro mě takový individuální kurz :-) Ráda bych se podělila s ostatními se svou výbornou zkušeností s homeopatií. Jako určitě mnohé z vás i já jsem měla brzy po porodu velký problém s nadměrnou tvorbou mléka. Abych to řekla jednoduše - z velikosti 1 jsem měla prsa asi velikosti 6 a byla to opravdu katastrofa! V porodnici mi zapůjčili elektrickou odsávačku na obě prsa, kterou jsem díky bohu měla možnost mít i doma a odstříkávala jsem a odstříkávala a odstříkávala až mi přišlo, že nedělám nic jiného. Aby se můj malý prcek mohl vůbec k prsu přisát, musela jsem někdy odstříkat i 200 ml z jednoho prsa - před každým kojením. Za asi dva a půl dne jsem odstříkala přes 3 litry mléka, které jsem pak věnovala porodnici a to nepočítám co vypil můj malý a co jsem si sama pro něj nechala v mrazáku. Abych to zkrátila, kromě zábalů, tvarohu a jiných věcí, co mi na prsa pomáhaly, aby se mi tolik mléka netvořilo a prsa nebyly horké a já konečně přestala mít horečky, tak mě zachránila Romča - paní Gogelová se svou homeopatií a jejich skvělou kombinací na tento poblém - BELLADONA + BRYONYA + APIS MELLIFICA. Za 1,5 dne dne se mi tvorba mléka natolik upravila, že už jsem odstříkávala jen sem tam a já jsem se konečně mohla věnovat i něčemu jinému, což byla opravdu příjemná změna. Takže všem, kteří budou nebo mají stejný problém jako jsem měla já, HOMEOPATII vřele doporučuji a jsem strašně vděčná, že existuje! A Romčo, tobě hrozně děkuji za všechny rady!!!

TrkalovaJ (Otrokovice), vloženo: 14.02.2011, 15:23:20
Přidávám se k dalším nadšeným maminkám, které se zůčastnily kurzu paní Gogelové! Také jsem byla na začátku těhotenství zmatená a plná obav, ale už první setkání s paní Gogelovou mě uklidnilo, chodila jsem celou dobu i na cvičení, které bylo super a "lotosový kvítek" cvičím i po porodu, protože mi krásně uvolňuje záda a bezvadně se při něm naladím na celý den. Díky kurzu jsem zažila opravdu krásný porod, který jsem zvládla rychle a bezbolestně díky dýchání "na mašinku" při každé kontrakci! Navíc mám z porodu pocit, že to byl nádherný partnerský zážitek i díky tomu, že i manžel byl po kurzu prakticky připraven na to, do čeho jdeme. Kurz je velmi praktický - žádné zbytečné bláboly, které si člověk najde všude, ale velmi praktické rady z praxe, navíc velmi citlivě podané- měla pocit, že vše je hlavně o pohodě a ono taky JE! VŽDYŤ POROD JE PŘECE TAK KRÁSNÁ A PŘIROZENÁ VĚC a díky paní Gogelové jsem si to tak mohla opravdu zažít. Moc jí za to děkuji a vážím si její práce, protože je opravdu záslužná.

monikamonika (otrokovice), vloženo: 13.01.2011, 15:52:07
K paní Gogelové jsem chodila i do kurzu i do cvičení a musím ji jen a jen doporučit. Já i moje kamarádky těhulky jsme z ní nadšené. Všechno trpělivě znovu a znovu vysvětlí, se vším poradí. Vyzařuje z ní pohoda a klid a upřímné nadšení z toho co dělá. Umí krásně uklidnit a povzbudit, takže porodu se nebojíte i když víte, že by to mohlo i trošku bolet :) Moc hezky mluví o dětech a taky k nim, když jsou ještě v bříšku. Škoda, že nemůže být u našeho porodu :( Za všechno paní Gogelové moc moc děkuji! Díky ní jsem se dozvěděla hodně zajímavých a užitečných věcí a hlavně jsem byla celou dobu vpohodě a na každé setkání s ní jsem se vždycky těšila.

Katka (Zlín - Ptštné), vloženo: 24.11.2010, 17:17:56
Zdravím všechny těhotné a nastávající i ty stávající maminky! Je mi 29 let a mám dvě děti, dceru Terezku, má 3 roky a syna Kubíčka, který není na světě, ještě, ani dva měsíce. V roce 2007, kdy jsem byla těhotná poprvé, tak jsem si říkala, jak to vlastně všechno bude, co já budu jako těhotná dělat, jak mi bude v takovém stavu, jak to budu s tím velkým břichem všechno zvládat a fungovat, že to bude určitě hrozné nebo přinejlepším divné se to naučit a umět fungovat. Znáte to, jak to chodí na gynekologii na kontrole, je to rychlovka a řeší se tam,jen zdravotní stránka. Já přestala pracovat a náhle zůstala doma a najednou jsem se začala nudit, není co dělat, kam pořád chodit, prostě trochu stereotyp. Tak jsem začala přemýšlet, jak se s tím vším poprat a jak si odpovědět na všechny své otázky. Znáte to, co je nejlepší pro těhotné jíst, pít, jestli brát nějaké vitamíny, jak si nejlépe odpočinout, co si nakoupit a nachystat pro miminko, co bude vše potřeba, jak na to vše připravit svého muže, do čeho jej zapojit a tak. To bylo ještě vše celkem v klidu, ale když jsem si položila otázku – Co ten POROD, tak mně naskočila husí kůže a docela jsem se zděsila. Asi každá znáte, jak se vždycky ptáme známých a kamarádek, které tím prošly a mají to za sebou, jaké to bylo a chceme znát všechny ty detaily a podrobnosti a slyšíme jen, musíš si tím projít sama, nedá se to popsat, ano bolí to, ale musíš poznat z vlastní zkušenosti. Pro mě osobně to bylo nedostačující a neúplné, vlastně jsem se nic podstatného nedozvěděla. Tak jsem si koupila nějakou tu literaturu, ano velmi podrobná a přehledná kniha, kde je o všem, ale jen napsáno a sem tam nějaký ten obrázek. Jednoho dne jsem si vzpomněla, že jsem kdysi dávno chodila do autoškoly a dělala ji se mnou jedna báječná ženská, kterou jsem si tam strašně moc oblíbila a vím, že říkávala, že je porodní asistentkou ve zlínské porodnici. Tak co, za zkoušku nic nedáte, kontaktovala jsem ji s otázkou, jestli ještě pracuje v porodnici, řekla mi, že ano.Tak jsem jí řekla, že jsem těhotná. Ona mi na to řekla, že pořádá kurzy pro těhotné,jestli bych nechtěla přijít. Já jsem byla touhle nabídkou nadšená, že bych se konečně dozvěděla odpovědi na mé otázky? Tak jsem se vydala na kurz paní ROMANKY GOGELOVÉ. Už hned při vstupu do budovy, kde se kurz konal mně vítala stále usměvavá a strašně milá paní Gogelová, jen to mi hned zlepšilo náladu, osobnně dám velmi na první dojem. Když se všechny těhotné dostavily, tak začal náš kurz. Paní Gogelová byla prostě ÚŽASNÁ, to jak vše parádně, přehledně a jednoduše popisovala, dokonce i s praktickými ukázkami,vysvětlovala a zodpovídala naše dotazy i ty nejintimnější, tak to bylo opravdu úchvatné a nepopsatelně příjemné a milé. Nebylo nic, na co by neznala odpověď a nedokázala vysvětlit, dokonce nás naučila i to, jak si své miminko ohmatat a najít v bříšku a poznat, kde co má, neskutečné opravdu. Samozřejmě je tento kurz zpřístupněn i mužům. Když jsem to doma oznámila manželovi, že by tam mohl jít se mnou, tak to znáte, oči obrácené v sloup a těch poznámek a narážek a řečí, co tam jako bude dělat mezi samýma ženskýma. Ale nakonec šel. Měli jsme zrovna lekci porod. Paní Gogelová, nejen nám těhotným řekla, jak to chodí, kam se obrátit při příjezdu do porodnice, když porod začne, co si vzít s sebou, co vše můžeme požadovat po personálu, co si mají vzít muži, kam tam můžou jít a co je jim vše k dispozici a co můžou využít, kam si dát své věci a tak, prostě vše o nás čeká. Celkový proces porodu úplně parádně a přijatelně a srozumitelně také mužům popsala a vysvětlila, ať nejsou zděšení nebo překvapení. Nevím,jak ostatní, ale za mého manžela a mě můžu stoprocentně říct, že jsme byli unešení tím,jak jsme vše krásně pochopili, že víme a umíme si představit, co nás čeká a nemine a co dělat a při tom všem jsme se ještě neustále smáli, jak jsme byli spokojení a pobavení u výkladu paní Gogelové. Všem jsme kurz doporučovali a doporučujeme a známé, rodinu a přátele posíláme na tyhle kurzy téhle úžasné, fantastické, milé a super paní Gogelové. Pro mě osobně je to PORODNÍ ANDĚL. Po porodu mně přišla navštívit na pokoj a dále mi radila a pomáhala s dalšími problémy a mě neznámým. Poradila mi hlavně s tím, jak kojit a co dělat proto, aby se kojení dobře rozběhlo, taky mi doporučila Homeopatika, která pomáhají na tvorbu mléka – úžasná věc, která je absolutně neškodná nám i miminkům a opravdu funguje. Já mám problémy s tím, že nejsem schopna požit ledasjaké léky nebo kapky, jak je něco hořké nebo nepříjemné chuti, tak to neužiji, ale tyhle přírodní věci opravdu mají velmi příjemnou nasládlou chuť, tak není problém je užít. Po porodu mého druhého dítěte jsem onemocněla chřipkou, tak jsem se opět obrátila na paní Gogelovou s dotazem, co s tím, jak to vyřešit, když kojím, co si můžu vzít a co ne. Opět mi napsala seznam HOMEOPATIK, která můžu použít. K nemoci se mi přidal ještě zánět prsu a také jsem ho, ani ne za dva dny rozehnala homeopatiky, které mi pani Gogelová doporučila. Takže se toho nebojte a vřele doporučuji, kdo má jakýkoliv problém s kojením a tvorbou mléka nebo nemocí při těhotenství, v době kojení nebo i tak pro děti i Vás sami, tak se nebojte a určitě to řešte HOMEOPATIKY. Já si je nemůžu ve všech směrech vynachválit a jsem nad míru spokojená a navíc to není, ani nějak drahá záležitost. Paní Gogelová Vám určitě velmi ráda a ochotně poradí a doporučí, jak vyřešit jakýkoliv problém a dotazy ráda zodpoví.Zrovna dnes jsem se na ni opět obrátila se svým problémem a mám z toho opravdu výborný pocit a je mi lépe, když vím, že se mám kam obrátit na tak milou osobu, která vždy povzbudí a pomůže, dodá energii a pocit, že bude vše v pořádku.Ale on to opravdu není, jen pocit, ale je to holý fakt a pravda.ROMANKO - MOC DĚKUJI OPRAVDU,JSI ZLATO!

PavlínaV (Otrokovice), vloženo: 09.09.2010, 17:00:45
Máte strach z porodu nebo přístupu některých porodních asistentek v porodnici? Přihlaste se na kurz paní Romany Gogelové. Mohu vřele DOPORUČIT. Tak jak píše Lucie – paní Gogelová je velmi vzácná osobnost a myslím si, že kdo se s ní seznámí v kurzu, tak na ni nikdy nezapomene. Ještě větší štěstí je, pokud se s ní setkáte přímo v porodnici na oddělení šestinedělí, kde paní Gogelová pracuje jako porodní asistentka a poskytuje šestinedělkám výbornou péči i psychickou podporu, která je tak důležitá. Každý ví, jak je období po porodu psychicky náročné, ale s pomocí rad a doporučení paní Gogelové zvládnete všechno lépe a na porod se budete těšit. Nikomu se nevnucuje, ale kdo stojí o její pomoc, pomůže a ráda. Je nesmírně milá a má velmi příjemný hlas – dokáže člověka povzbudit a velmi uklidnit. Každému z nás vyhovuje něco jiného, ale pro mě byl kurz paní Gogelové, i co se týče délky trvání idelální - 6 setkání - z toho jednou návštěva porodního sálu a jedno setkání v centru Nekky – praktická ukázka manipulace s miminkem (nacvičovali jsme na panenkách). V kurzu nám paní Gogelová poskytla cenné informace o těhotenství, předčasném porodu, porodu, šestinedělí, kojení aj. Vždy byl čas na naše dotazy, které vždy ochotně zodpověděla a doplnila dalšími informacemi z praxe. Opravdu věděla, o čem mluví, protože dřív pracovala přímo na porodním sále, dnes je na oddělení šestinedělí. Je to velká výhoda, protože její povídání bylo opravdu prokládáno situacemi z reálného života. Co se mi moc líbilo, tak to, jak nás paní Gogelová naučila „osahat si naše miminka v bříšku“. Od té doby jsem přesně dokázala pohmatem zjistit, kde má mimčo hlavičku a kde nožičky – úžasné. Do té doby jsem si bříško jen hladila a dotýkala se ho, ale jakmile nás paní Gogelová naučila, jak si na bříško sáhnout, bylo úžasné zjišťovat, v jaké poloze se mimčo zrovna nachází. Pokud máte nějaký zdravotní problém, který chcete řešit (podotýkám chcete – nikoho do ničeho paní Gogelová nenutí), tak pak je pro Vás kurz paní Gogelové také tou správnou volbou. Paní Gogelová dokáže poradit, doporučí vhodná homeopatika (což jsem velmi ocenila, protože v těhotenství moc léků nemůžete a já měla zdravotní problémy). Také vám doporučí vhodnou kosmetiku – pro děťátko i pro vás (různé olejíčky – např. na zavinování dělohy, hojení po nástřihu hráze atd.) Jsem opravdu šťastná, že jsem zvolila kurz právě paní Gogelové. V kurzu jsem byla velmi spokojená a moc mi toho dal, ale to, jak mi pomohla následně v porodnici nejde ani slovy vyjádřit. Její péče byla prostě úžasná. Jsem jí velmi vděčná, moc jí za to děkuji. Měli by ji „platit zlatem“. Kéž by bylo na světě takových lidí víc! I přes všechny komplikace a problémy, které jsem měla, vzpomínám na období strávené v porodnici velmi hezky – a to díky paní Gogelové a některým jejím kolegyním. Velmi mi pomohli vše zvládnout. Ještě jednou díky moc.

Lucie (Zlín), vloženo: 31.08.2010, 12:39:47
Dobrý den, já mám s paní Gogelovou zkušenosti jak z předporodního kurzu, tak i z poporodní péče :-) Musím říct, že jde o zcela vyjímečnou osobu, se kterou jsem se snad ještě nikdy nesetkala. Kromě toho, že mě v kurzu psychicky připravila na bezproblémový porod (který nakonec opravdu bezproblémový byl), tak mě i mé spolubydlící na šestinedělí moc pomohla praktickými radami. Vřele ji doporučuji všem nastávajícím maminkám, které mají strach z neznámého. Paní Gogelová porod líčí jako situaci, na kterou se ve finále těšíte a nejednou jsem si na ni během porodu vzpomněla. Je to praktik, takže vás připraví na všechny možné varianty a vy pak jdete k porodu s tím, že vás vlastně nemůže nic zaskočit. Všem svým známým nastávajícím maminkám jsem paní Gogelovou vřele doporučila a budu doporučovat i nadále!!! Jsem ji vděčná za to, že se těším z krásného miminka a nebojím se mít další děti :-)) . Ještě jednou mi dovolte říci paní Gogelové upřímné DĚKUJI!!!!

zbyleter (Zlín), vloženo: 22.06.2010, 18:04:46
Dobrý den, paní porodní asistentku Romanu Gogelovou mohu všem maminkám jen a jen doporučit a její cvičení pro těhotné maminky je úžasné. Navštěvovala jsem cvičení od 19. tt až do 38. tt a moc mi to pomohlo při samotném porodu. A jak psala uanka, tak předává praktické rady a informace, které má z dlouholetých zkušeností z porodního sálu. A hlavně učí maminky relaxovat, myslet na miminko a hlavně "učí" pozitivně myslet i na bolest při porodu! Díky jejím radám jsem měla rychlý a víceméně "bezbolestný porod"! Paní Romano, ještě jednou díky za Vaše cvičení!!!

uanka (Zlín - Jižní Svahy), vloženo: 03.09.2009, 08:43:04
Paní Romana Gogelová, která kurz vede, je úžasná a nesmírně komunikativní ženská. Nespornou výhodou je, že je momentálně aktivní porodní asistentkou ve zlínské nemocnici, tak aktuálně ví, o čem mluví. V kurzu předává praktické (co se všude nedočtete) a nijak přehnaně emotivní rady a informace. Poradí s osobními těhotenskými problémy, naučí ošahávat bříško - komunikaci s miminkem ještě v kapse. Preferuje kontrolovaný přirozený porod (za standardní situace, samozřejmě), ale nijak extrémně. Jedinou nevýhodou kurzu byla dle mého vyšší cena, ale rozhodně to stálo zato.

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb