PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 22. 5. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | RESTAURACE - Vyhlídka


RODINAVEZLINE.CZ> SLUŽBY > RESTAURACE
Vyhlídka

Vyhlídka

Adresa: Okružní 5491, Zlín 760 05
Telefon: 733 511 187
E-mail: rezervace@vyhlidka.com
Web: www.vyhlidka.com

Tato nekuřácká restaurace s bezbariérovým vstupem má přebalovací pult, dětské jídelní židličky i zahrádku, polední menu. Omezený vstup s kočárky - pouze 2 kočárky.

Otevírací doba:

Denně 11:00 - 22:00.

 

Aktualizace: 19.6.2015 (an)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Jitul (Zlín), vloženo: 01.11.2011, 14:36:21
Dobrý den, restaurace Vyhlídka byla naše oblíbená. Slyšela jsem mnoho názorů, že se pohoršili, ale ještě jse je omlouvala, že v dnešní době to není lehké a popravdě nevěřila jsem tě řečem. Že ale sama přispěju natolik negativní zkušeností jsem netušila. Přede se omlouvám za "elaborát". Na procházce s dcerkou jsme si chtěly zajít na oběd. Měly jsme sebou dětské odrážedlo. Nevšimla jsem si zákazu kol, studovala jsem lístek, moc se mi ta nechtělo, ale dcerka chtěla do restaurace ;-) Číšnice nás viděla, usmála se, odrážedlo jsem opatrně opírala o věšák tak, aby nedošlo ke znečištění. Milá číšnice položila lístek a já brala dcerce kabát. Do toho na mě značně nepříjemně, bez jakéhokoli oslovení či pozdravu ..dejte to kolo ven zpoza dveří vynořivší se čísník - trochu jsme se ho až lekla, malá víc. Měla jsem fajn náladu, řekla jsem klidně, že kolo za 3 tisíce ven z dohledu dávat nebudu a že tedy odejdeme. Odešel i když mile se netvářil. Když jsme vycházely - v klidu a potichu z restaurace, začal na mě značně rázným a zvýšeným hlasem řvát co si to dovoluju a že mám strašné chování atd.. nechápala jsem .. po tom, co před mou 4 letou dcerou padlo slovo "Ku...a" jsem se začala bránit - předtím jsem neměla slov, že ten, kdo se neumí chovat je on a že není slušné, se takto chovat k zákazníkovi, navíc před dítětem volí natolik sprostá slova, zvětšil slovník dál a řval ještě víc .. toto si číšník dovolí k zákazníkovi, kterého by si měl vážit, že tam vůbec přijde a chce jim dát vydělat ! Když jsme byly cca 4 metry od restaurace a číšník na nás pořád sprostě řval, přidal se k němu nějaký vycházející pán, který vůbec nevěděl o příčině a vykázal nás podobně, že nehodlá utrácet za malování ..nic jsme neušpinily, byly tam sotva minutu a po vyzvání (to ani nebylo vyzvání) jsme "chtěly" v klidu odejít. Co je opravňuje k natolik sprostému jednání? ..jestli to byl majitel.. nemám slov už vůbec. Bývala jsem tam spokojena, i když i to jídlo už není co bývalo, nevhodnou obsluhu, když jsme neměli štěstí na fantastického čísšníka, který tam býval, jsem občas zkousla a pousmála se nad jejich chováním. Toto ovšem k pousmání není. Sama jsem podnikala ve službách a vždy jsme byla ke všem zákazníkům přívětivá a problémy se řešily v klidu, když už nějaké nastaly. NIKDY VÍCE.

Vera (Zlín - Jižní svahy), vloženo: 28.06.2011, 12:30:59
Titinka (Zlín Podlesí) - děkujeme za info!

Titinka (Zlín Podlesí), vloženo: 27.06.2011, 20:28:32
informace jsou zastaralé - venkovní dětské hřiště již neexistuje, vnitřní hrací koutek také ne. Na vstupních dvěřích je symbol přeškrtnutého kočárku. WC s přebalovaícm pultem je zamčené, klíče jen na vyžádání. Po příchodu s kočárkem jsme číšníkem "vykázáni" do salonku. Majitelé restauraci rozjeli díky rodinám s dětmi a teď, když už je nepotřebují, začala težká diskriminace. Kéž by se brzy novinky roznesly a nastal cílený a zasloužený BOJKOT!

paradox (Zlín Podlesí), vloženo: 15.04.2011, 18:55:45
Připojuji se s negativní zkušeností, na Vyhlídku už nikoho z naší rodiny nedostanou. Měli jsme objednané posezení pro 25 osob s gulášem, domluvené několik měsíců předem. Dvakrát jsme se ubezbečovali, že je vše v pořádku objednané na 18.hodinu. Na jídlo jsme museli hodinu čekat. Zdůvodnění bylo na ránu pěstí-údajně jsme sice objednali salónek na 18.hodinu, ale neřekli jsme, že chceme hned jíst:-( Jako vrchol všeho neodečetli při vyúčtování zálohu, protože prý měli kdesi zamčený nějaký sešitek. Nikdy více.

hvězdička (Zlín), vloženo: 20.06.2010, 21:12:32
A to jsem ještě zapomněla napsat úžasnou zkušenost s tamní místnůstkou s přebal. pultem. Kvůli tomu jsem si tuto restauraci k oslavě vybrala, no nakonec jsem miminko přebalila bleskovou rychlostí a rychle pryč, takový tam byl odér, že se tam nedalo vydržet. V místnost je totiž kromě pultu a umyvadla i WC, které neuvěřitelně zapáchalo, a vůbec hygienická úroveň této místnosti neodpovídala představám každé čistotné maminky.

p_chvatik (Zlín - Jižní Svahy), vloženo: 17.06.2010, 09:46:47
Také se připojuji ke kritice této restaurace. Všechno zdražili, zmenšili personál, takže vše jde velmi pomalu. Jediný schopný číšník odešel do Chelsea restaurace. Naposledy jsem čekal na jídlo 2 hodiny! Bylo nás u stolu víc a na mé jídlo zapomněli. Takže jsem jedl asi po 15 minutách, co všichni ostatní dojedli. Když jsme chtěli platit kartou, tak nepříjemná servírka začala mít řeči. No hrůza! Pokud se nevymění personál, tak už tam nevejdu.

hvězdička (Zlín), vloženo: 15.06.2010, 21:19:22
Zkušenost z letošního dubna: něco neuvěřitelného! Bohužel v negativním smyslu slova. V prvé řadě katastrofální obsluha - nedoplňuje pití, drzé poznámky, takovou maličkost, jakože jídelní lístek by měla nejprve obdržet nejstarší žena u stolu, pak ostatní ženy a nakonec muži, naprosto ignorují - ale to není to nejhorší. Šidí na jídle - vepřová panenka bohužel nebyla vepřová panenka, spoléhají, že to lidé nepoznají. Šidí i na velikosti porcí - při objednávce dvou stejných steaků byl jeden (snad) správné velikosti, druhý byl poloviční. To se nestydí přinést k jednomu stolu, kde to lze snadno porovnat... Opravdu tuto restauraci již nikdy více!

Katterina (Zlín), vloženo: 18.09.2009, 10:55:49
Tak trošku nás zarazilo, když jsme pro syna chtěli poloviční porci svíčkové. Bohužel to nelze (ještě před rokem nebyl problém). Takže jsme po dlouhé době vyzkoušeli a opět se věrně vrátíme k panu Kryškovi do REstaurace Výsluní (tam nám dělá i poloviční Gordou Bleu).

Pavla (Zlín-JS), vloženo: 10.07.2008, 13:05:40
Na Vyhlídce dobře vaří, je to i fajn místo pro děti, ale obsluha katastrofická !!!!

blanka (Zlín – Jižní svahy), vloženo: 09.05.2008, 22:28:53
Jeste loni perfektni, letos jen same spatne zkusenosti. Např. telefonní rezervace stolu je tragédie - napřed pět minut obsluha hleda "denicek" a pak vam rekne at zavolate zitra (denicek se nenasel), poloprazdna restaurace, jen dva rezervovane stoly, zbývající volné pro 2-4 osoby. Pro pět osob (3 děti) údajně nemají misto (nejmladší ditě 2 roky) ve většině restaurací v takovémto případě ochotně přistaví ke stolu pro čtyři další židličku. Výsledek už tam asi nikdy nepujdeme.

LeNa (Zlín - Malenovice), vloženo: 29.03.2008, 15:45:33
Super pro rodiny s dětmi, můžu také jen doporučit, naše nejoblíbenější restaurace, co se dcerka narodila... :-)

MARTINA1973 (Zlín), vloženo: 14.10.2007, 07:54:12
Naše snad nejoblíbenější restaurace, výborně vaří, obsluha fajn, s dětmi si rozumí (syn často vyfasoval lízátko :-)), venku hřiště.. jen doporučuji.

kovacova85 (Zlín - Jižní Svahy), vloženo: 17.01.2007, 16:21:49
Když do restaurace, tak jedině na Vyhlídku. Výborně tam vaří, skvělá obsluha, dětský koutek taky velmi oblíbený a hlavně je to nekuřácká restaurace, takže ti, kdo ji ještě nenavštívili, můžu jedině doporučit.

MisaS (Zlín - město), vloženo: 11.01.2007, 22:36:57
Moc příjemné posezení, jde vidět, že je nová - pro rodiny bezvadně vybavená, dokonce nabízí bezkofeinové kávy, což mě jako kojící matku uchvátilo!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb