RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Městské divadlo Zlín připravuje pro rodiny s dětmi řadu novinek.

Městské divadlo Zlín připravuje pro rodiny s dětmi řadu novinek.

Rádi byste chodili do divadla, ale nemá Vám kdo pohlídat malé děti? Využijte v příští sezoně nové služby u odpoledních a podvečerních představení ve 14.30 a v 17 hodin. Aktivní hlídání pod dohledem zkušených chův z obecně prospěšné společnosti Aktivně životem v příjemných a inspirativních prostorách divadla nabízíme od září pro majitele předplatného zdarma, stačí se prokázat předplatenkou. Pro ostatní diváky bude služba zpoplatněna částkou 100 kč/ 1 představení. Podmínkou je vstupenka na představení, dítě musí být zdravé a ve věku max. 12 let.

Nedělní pohádky pro děti budou v nadcházející sezoně vylepšené aktivními přestávkami pro děti. Chceme, aby si děti užily nejen představení, ale i celkově čas strávený v divadle. O přestávkách budou pro děti připravena různá tvoření, pohybové aktivity, malování na obličej a další zajímavé úkoly.

Divadlo se chystá za dětmi i do škol. Děti na základních a v mateřských školách budou navštěvovat osobnosti z divadla společně s lektory z Aktivně životem o.p.s. "S podporou statutárního města Zlín pro děti připravujeme přednášky pod názvem Divadelní hrátky. Tato interaktivní hravá přednáška dětem přiblíží, jak to v divadle chodí, kdo v divadle pracuje a vysvětlí dětem i divadelní etiketu," upřesnila Věra Stojarová z Aktivně životem. Pod vedením lektorů si děti zkusí zahrát také krátkou hru podle připraveného scénáře. Na závěr si budou vyrábět divadelní masky.

(sto, str)

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb