RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Zajistěte si výhodnější trávení volného času s pomocí Rodinného pasu.

Zajistěte si výhodnější trávení volného času s pomocí Rodinného pasu.

ZLÍNSKÝ KRAJ - Projekt Rodinné pasy má na území Zlínského kraje tradici již od roku 2008. Cílem projektu je zvyšování zájmu mezi rodinami o volnočasové aktivity a kulturu, s jeho pomocí lze zajistit také výhodnější nákup zboží uplatněním slevového systému.

„Pomáhá také s odstraněním a redukováním bariér pro sociálně slabší rodiny. Mezi širokou veřejností je projekt stále oblíbenější a roste i spokojenost zapojených rodin. V současné době je v projektu evidováno 6 761 rodin," doplnil krajský radní pro oblast kultury a cestovního ruchu Ladislav Kryštof.

Průvodcem všech možností a výhod v rámci projektu je veverčák Čenda, který představuje, jak lze zvýhodnění uplatnit ve slevové síti, ať už se jedná o slevy na vstupném na hradech, zámcích, v galeriích, muzeích, v oblasti volnočasových aktivit, nebo dalších službách (v restauracích, ubytování, atp.), či při nákupu spotřebního zboží (oděvy, elektronika, sportovní potřeby), atd. Logo s veverčákem vás vždy navede tím správným směrem. Slevu lze uplatnit na území Jihomoravského kraje, Kraje Vysočina, Olomouckého kraje, Pardubického kraje, Královéhradeckého kraje, Prahy, Ústeckého kraje a Dolního Rakouska po předložení karty Rodinné pasy.

Prostřednictvím webové stránky http://www.rodinnepasy.cz/ v sekci registrace se mohou zájemci do projektu zapojit (on-line, e-mailem či poslat registraci s vyplněnými údaji poštou). „Zapojit se mohou rodiny s alespoň jedním dítětem do 18 let, trvale žijící na území kraje. Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma," upřesnil radní Kryštof. Pro další informace a pro rychlou komunikaci je možno použít emailovou adresu zlin@rodinnepasy.cz.

TZ Zlínský kraj

(vložila str)

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb