PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 21. 4. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY - Ve Zlíně se uskuteční výstava svatebních oznámení.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
Ve Zlíně se uskuteční výstava svatebních oznámení.

Ve Zlíně se uskuteční výstava svatebních oznámení.

Letos podruhé se obyvatelé města Zlína připojí k celostátní kampani Národní týden manželství (dále NTM). Nadační fond CREDO připravuje již druhý ročník projektu "Týden manželství ve Zlíně", v rámci kterého proběhne Výstava svatebních oznámení. Uskuteční se v Obchodním Centru Zlín na Kvítkové ulici od 1. - 29. února 2016. Sběrné místo pro fotografie je Family Point Zlín (budova bývalé knihovny Františka Bartoše), kde si mohou také fotografie po ukončení výstavy vyzvednout. Lidé, kteří si chtějí oživit vzpomínky na svou svatbu a podělit se o nápady na svá svatební oznámení, je mohou přinášet od 4. ledna. V rámci výstavy proběhne také soutěž o nejoriginálnější svatební oznámení. Majitelé nejatraktivnějšího oznámení získají hodnotné ceny, například rodinné fotografování v ateliéru Barbarella Zlín.

Výstava je doprovodným programem projektu Týden manželství ve Zlíně, který má připomenout pravou hodnotu manželství. Motto kampaně NTM 2016 je „Manželství je víc než kus papíru". V týdnu svatého Valentýna od 8. - 13. února nabídne Týden manželství pro manžele a rodiny řadu aktivit. Za podpory mediálních partnerů se uskuteční v rádiu Zlín soutěž o romantické večeře při svíčkách v restauraci Myslivna a další ceny. V Krajské knihovně Františka Bartoše a v knihkupectví Veni bude pro návštěvníky připraven koutek s knihami o manželství. Doprovodný program chystá také zábavní park Galaxie Zlín a Familly Point. V Obchodním Centru Zlín na Kvítkové ulici bude probíhat úspěšná akce Kafe za pusu". Páry si mohou přijít na výbornou kávu zdarma. Vrcholem týdne manželství bude Valentýnský interaktivní workshop 13. února 2016 v AULE Univerzity Tomáše Bati Zlín, který povedou manželé Irena a Petr Smékalovi (členové YMCA). Návštěvníci dostanou praktické tipy jak posilovat svůj vztah a na památku obdrží jako dárek romantickou fotografii. Organizátoři slibují také valentýnské občerstvení a hlídání dětí.

Kampaň Týden manželství má kolébku ve Velké Británii v roce 1998, od té doby se koná každoročně v různých zemích. V České republice probíhá Národní týden manželství již devět let, vždy za výrazné podpory známých osobností i médií. http://www.tydenmanzelstvi.cz/

Akci pořádá nadační fond CREDO, který působí v České republice a na Slovensku. Zaměřuje se na projekty humanitárně-sociálního charakteru.

Více zde: http://www.manzelstvivezline.cz

 

(str)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb