PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 20. 5. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | DISKUZE


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > DISKUZE

Téma: Ráda bych se pĹ™edstavila.

renislava (Zlín-Malenovice), 23.04.2007, 20:08:08
Ahoj,já jsem renislava.Mám dvou a půl letého syna Sebastiánka a bydlíme ve Zlíně asi 3 roky.Nevím jestli se tady někde představujete nebo kolik vás tady je..zatím se rozkoukávám...:-)Doufám , že mě mezi vás přijmete:-)

Pokud chcete vkládat příspěvky, musíte být zaregistrovaní a přihlášení.


elisacek (Zlin Kudlov), 13.06.2008 - 18:33:00
Ahoj jmenuji se Romana mám 19měsíční holčičku Elišku a bydlíme na okraji Zlína.Pořád někde trajdáme kočárem, tak budeme rády za nějaké info o ověřených akcích ve Zlíně.Zatím děkujeme Eliška a Romča

irena_m (Zlín-Jižní Svahy), 17.12.2007 - 22:20:18
ahojte holky,mám dceru Míšu /4,5měsíce/,ve Zlíně jsem od malička. stránky se mi líbí,spousta informací.třeba si tu najdu nějaké kamarádky /pro sebe i pro Míšu/? :))

janinav (Zlín), 05.10.2007 - 18:07:08
Holky (i kluci), máte ještě nějaké zajímavé tipy na webové stránky, kam rádi chodíte?

iva (Zlín-Lužkovice), 18.09.2007 - 15:01:44
Ahoj, jsem "nerodilá" Zlíňačka (?), bydlím tady skoro 10 let a stejně to tady stále pořádně neznám, takže chodím na tyto stránky pro informace, co se kde děje a jak to tu chodí:) Jinak jsem už několikátým rokem na RD a ještě pár let budu, mám čtyři děti - dva druháky - Vašíka (8) a Lidušku (7), jednoho skoropředškoláka Ondráška (3) a nejmladší je Baruška (půl roku).

janinav (Zlín), 13.09.2007 - 20:43:26
Tak Markytko, vítej. Ať se vám ve Zlíně líbí. Kdybys potřebovala nějakou informaci, určitě ti rodilé i nerodilé Zlíňačky/Zlíňáci rádi poradí...

markyta (Zlín), 03.09.2007 - 23:14:38
Ahoj všem, jsem ráda, že jsem našla vaše stránky.Nedávno jsem se se svými třemi chlapy přistěhovala do Zlína a doufám, že díky vám se tu neztratím a brzy se zapojím do mnoha akcí.Důvodem k přesunu přes 200km byla manželova práce.Máme dva syny Tomíka 2,5 a nového člena rodiny Míšu 2měsíce.Píšu, protože tu opravdu nikoho neznám a trochu popovídání s místními:-)aspoň přes vaše stránky bude pro mě velkým pomocníkem seznámit se a sžít s novým prostředím.Těším se ahoj.

renislava (Zlín-Malenovice), 21.08.2007 - 14:19:19
Jsme zpátky z dovolené a chtěla bych se tady do toho obout na plné pecky.Líbí se mi tady a budu docházet pravidelně...taky už mě nebaví pořád jen sedět doma se synem....ráda se dozvím něco nového a hlavně ráda poznám nové lidičky:-)

MisaS (Zlín - město), 11.06.2007 - 21:45:05
Ahoj Verčo, jsem ráda, že čím dál tím více maminek začíná být aktivní - já beru mateřskou dovolenou jako jedinečnou možnost se rozvíjet po všech stránkách a i takovéto projekty mě k tomu "burcují" jak píšeš. Samozřejmě, dítě zůstává nejdůležitějším centrem pozornosti, ale pokud dostává vše, co má a nestrádá citově, myslím si, že maminka nemusí svou pozornost upínat jen na něj. Jsem ráda, že čím dál tím více organizací začíná pořádat setkávání maminek a různé kurzy. Začlenění do společnosti je v dnešní době moc důležité, člověk by se na mateřské neměl "ztrácet". Má možnost se rozvíjet po všech směrech (alespoň příležitostně). Až budu v práci, nikdy takovou možnost mít nebudu. Takže kdo chce, využije toho. Kdo ne, pozná to, až bude pozdě...(můj názor) :-)

vjanickova (Zlín-Podvesná), 05.06.2007 - 22:26:02
Srdečně zdravím,jsem Veronika.Mám osmiměsíčního syna Ondru.Hodně času trávím jen se vým synem a občas mě to unavuje. Někdy se cítím sama.Možná bych uvítala něco jako chat,abys si mohla tady popovídat.A také se vyburcovat k větší aktivitě než jen sedět doma.Tyto stránky jsem začala navštěvovat nedávno a líbí se mi.Nemusím složitě hledat některé věci na internetu.Moc fandím autorům těchto stránek.

MisaS (Zlín - město), 28.04.2007 - 09:18:16
Ahoj Reni, teda musím říct, že mě jako tvůrkyni webu tvůj příspěvek moc potěšil! Mám radost, že jsi se tak zapojila - i do komentářů. Jak psala Janina, stránky navštěvuje docela hodně lidí, ale nějak se jim nechce přispívat :-( Ale myslím, že to chce čas. Při tvoření stránek přemýšlím, co by návštěvníci nejvíce ocenili - jestli by si tu maminky chtěly i povídat, nebo jen si "chodit" pro informace. Tak mě napadá, že bychom tuhle diskuzi mohli na tohle zaměřit - pište, které sekce by se vám třeba ještě líbily, které další informace si myslíte, že byste mohli využít ve svém "rodinném životě" - užitečných jak pro vás, tak pro vaše dítka. I když se moc snažíme, tvoření nových sekcí jde pomalu. V případě, že se bude stránkám dařit, chtěli bychom v budoucnu spustit i další různé projekty, které by podporovaly rodinu. Milé maminky, můžete se i vyjádřit k tomu, co od stránek očekáváte...pro trošku lepší poznání rodin by měla sloužit část "naše rodiny", která snad už taky brzy bude. Budete moct vložit fotografii vaší rodiny, něco o vás napsat atd. - samozřejmě, kdo bude chtít. Ale určitě by bylo fajn se lépe poznat ne? Takže Reni, ještě jednou moc děkuji za tvé příspěvky a moc tě tady vítáme!!! Míša

janinav (Zlín), 27.04.2007 - 23:54:32
Reni, představovat se nemusíš, vstoupit do diskuzí může opravdu každý "slušný" člověk :o)) O stránkách www.rodinavezline.cz ví a navštěvuje je celkem dost lidí, ovšem aktivních účastníků diskuzí je zatím málo. Tak vítej a žádné strachy.

 

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb