PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 24. 3. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | DISKUZE


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > DISKUZE

Téma: Rekvalifikace

Hany (Zlín - město), 25.07.2007, 09:22:57

Zdravím všechny!

Máte zkušenosti s uplatněním rekvalifikačních kurzů po MD? Najde tak člověk skutečně lepší uplatnění, nebo je to jen odsunutí problému "najít práci"?

Osobně mám masérský kurz, ale i přesto, že můžu podnikat na ŽL nevím co s tím. Vlastní prostory nemám a jeden kurz je málo. Dělala jsem ho až v Brně za vlastní náklady a pokud chci další rozvoj, musím jezdit a platit dál mimo Zlín -  ve Zlíně žádné podobné školy nejsou. Ráda bych dál studovala, ale všechno je daleko a drahé - špatná kombinace. Uvítám jakékoliv tipy a nápady.


Pokud chcete vkládat příspěvky, musíte být zaregistrovaní a přihlášení.


Renule (Zlín 4), 05.01.2010 - 21:17:38
Já jsem si dělala kurzy přes CEPAC a musím říct že jsou fajn,ale zatím jsem neměla možnost zkusit jestli mi k něčemu jsou.,. stihla jsem porodit další dítě a tak jsem si zatím zaměstnání nehledala.....

honza (Březnice), 16.11.2009 - 08:44:52
Ve Zlíně jsopu masérské kurzy na Podhoří. Pro maminky na MD (docelá pěkně zazžitý název - dovolená:-)) se pořádají kurzy z projektů EU. Vím to kurzech v Centru pro rodinu, firmě Marlin a Cepac. Ženám - začínajícím podnikatelkám poskytuje velmi dobré zázemí Obchodní a hospodářská komora v TIC ve svitovském areálu.

Vera (Zlín - Jižní svahy), 23.08.2007 - 09:13:37
Ahojky, souhlasím s Míšou.. Myslím si, že kurzem získáš pro sebe "dobrý čas", kdy to v tobě dozraje.. Pak je jednodušší se rozhodovat. A taky, pokud to bude dobrý kurz, namotivuje tě to a může tě napadnout i jiná možnost.. kdo ví..

MisaS (Zlín - město), 20.08.2007 - 22:51:04
Ahoj Hany, já taky zvažuji, že bych se na mateřské nějak "dovzdělávala", ale na školu se mi nechce - stále nevím, co bych celý život chtěla dělat a tudíž nevím, jaký obor bych si měla zvolit. A jít na školu jen tak, je nadlouho. Taky jsem zvažovala spíš nějaké kurzy a rekvalifikace. Asi záleží, jestli si jsi jistá, že chceš dělat právě masérství a že tě to baví a chceš to dělat celý život. V tom případě bych si udělala živnosťák a jela...jestli ano, možná spíš potřebuješ nějaké "motivační kurzy", nebo pro začínající podnikatele atd. ne? Spousta kurzů nabízí úřad práce, či neziskovky - jde o to zjistit svou cenu, že na to máš...Jestli jsi si svým povoláním jistá, studuj dál...určitě se to hodí. Ale jestli budeš podnikat, myslím si, že ti rekvalifikace stačí (pokud to tak dovoluje zákon). Přeji ti hodně odhodlání a správné nalezení životní cesty :-) Míša

 

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb