RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Téma: MateĹ™skĂ© školky

markyta (Zlín), 12.10.2007, 22:07:52
Milé maminky, velice vás prosím o pomoc, která se týká volných míst v mateřských školkách.Tomíkovi budou v únoru tři roky a ráda bych ho přičlenila mezi ostatní dětičky.Bohužel jsem se do Zlína přistěhovala v době, kdy veškeré zápisy do MŠ byly pro nás pasé.Je mi jasné, že situace nebude růžová, je hodně dětí a málo míst a přednost dají maminkám, které potřebují jít do práce, což se mě netýká(3měsíční Míša).Třeba mě některá z vás nasměruje než začnu školky jednu po druhé obvolávat a obcházet.Děkuji moc a moc!

Pokud chcete vkládat příspěvky, musíte být zaregistrovaní a přihlášení.


SamiJ (Praha), 25.02.2017 - 18:31:15
Dobrý den, může mi někdo doporučit školku v ČB a okolí nejlépe s výukou anglického jazyka ? Může se jednat i o soukromou školku.

janinav (Zlín), 09.11.2007 - 20:13:52
Ahoj, tak blahopřeji k umístění.. Ono hodně záleží na dítěti, jak moc intenzivně bude potřebovat společnost jiných dětí. Já mám chlapečka, který začal chodit do školky, když měl 3 roky a 2 týdny na 3x týdně dopoledne a je maximálně spokojený, do školky se fakt těší. Vidím u něj velké pokroky v mluvení, nápadech na hry, aktivitě a tak celkově. Fakt je, že je to druhé dítě a dcera rozhodně takto bezproblémový nástup do školky neměla.. Hodně štěstí!

markyta (Zlín), 02.11.2007 - 08:31:14
Ahoj Janino, slíbila jsem, že dám vědět jak vše dopadlo a to také plním.Nakonec jsme se rozhodli pro školku Tř.T. Bati.Rozhodovala vzdálenost od bydliště a tato je právě nejblíž.S paní ředitelkou jsem se domluvila, že by Tomík nastoupil po dovršení tří let,což bude v únoru příštího roku.Do té doby můžeme trénovat oblékání:).Během návštěvy a krátké prohlídky školky se tam Tomovi moc líbilo, vlastně jsem ho nemohla dostat domů, tak doufám, že mu nadšení vydrží.Taky se těším, že pak budu moc chodit na plavání nebo cvičení s malým Míšou.Musím se ale přiznat, že mám v hlavě brouka, stále si říkám, že můžu využít mateřskou k tomu, aby Tomík co nejdéle zůstal se mnou doma a užívali jsme se navzájem(i když někdy jsou nervy na pochodu:)).Na druhou stranu vidím, jak Tom vyhledává dětskou společnost a té si ve školce může užít dosydosti.Myslím si, že je to věčné rodičovské dilema, dělat pro své ratolesti jen to nejlepší.Tak uvidíme.Zatím ahoj a děkuju markyta

markyta (Zlín), 15.10.2007 - 10:02:34
Ahoj Janino, děkuju to je velká pomoc.Hned to prozkoumám a určitě dám vědět jak jsem pochodila.Tak ještě jednou díky!

janinav (Zlín), 13.10.2007 - 11:09:02
Ahoj Markyto, mrkni na http://www.zkola.cz/zkedu/predskolou/volnamistavmaterskychskolach/volnamistavmaterskychskolachvezline/default.aspx - měly by tam být aktualizované informace o volných místech v MŠ. Podle tohoto vzdělávacího portálu školství ve Zlínském kraji jsou zrovna teď volná místa v MŠ na Kudlově, Podhoří, Tř. T. Bati, F. Bartoše, M. Knesla a Štefánikova. Hodně štěstí!

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb