RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Pojďte si zkusit vyběhnout do 16. patra zlínského mrakodrapu a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Pojďte si zkusit vyběhnout do 16. patra zlínského mrakodrapu a můžete vyhrát zajímavé ceny.

AIP Zlín Run-Up 2012 (běh do schodů) přichází 15. června po třetí do Zlína.
Každý závodník má šanci získat nový Chevrolet Aveo.

Sníte o tom, že budete závodit v běhu s kamarády nebo kolegy? Čelit výzvě neuvěřitelného závodu? Přijďte se tedy zůčastnit nejneuvěřitelnějšího závodu Run-Up, který se bude konat v pátek 15. června od 15 hodin v nejvyšší zlínské budově, Baťa 21 (sídlo Krajského úřadu). Co je cílem? Jednoduše! Vyběhnout co nejrychleji do 16. patra věže. Vítězem bude běžec s nejlepším časem, který odejde s plnou náručí dárků. Pro ostatní úspěšné závodníky bude připravena spousta dalších cen (sporttester, hodinky, sportovní oblečení, kupóny na slevu, předplatné časopisů,... ).

Mimo to proběhne mezi všemi běžci velké slosování o nový Chevrolet Aveo. K tomu, aby získali možnost vyhrát nový Chevrolet, musí učinit dva kroky: zapsat se a poté se zúčastnit závodu.

AIP Zlín Run-Up 2012 (běh do schodů) je to také závod zdarma pro děti (z nichž každý získá dárek) a desítky zábavných atrakcí zdarma (videohry, trampolína, nafukovací hrad, stolní fotbal, sportovní diagnostika, zkouška obuvi,...).

Cena startovného pro dospělé je 120,- Kč (200,- Kč na místě) a každý závodník dostane tašku plnou překvapení, mezi nimiž je i kupóny na slevu vic něž 2.000 Kč u našeho sportovního partnera.

Tak si přijďte všichni zasportovat i s Vašimi kamarády na tento nezapomenutelný závod! Všechny potřebné informace najdete na na stránkách www.run-up.cz.

Foto: regionzlinsko.cz

- - -

(tic)

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb