RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Již tuto sobotu se uskuteční Holešovská regata. Srdečně vás zveme.

Již tuto sobotu se uskuteční Holešovská regata. Srdečně vás zveme.

Do Holešovské Regaty 2013 zbývá už jen pár dnů. Na své si přijdou příznivci populární hudby i rodiny s dětmi.

Už tuto sobotu 22. června se otevřou brány holešovského zámku a zahrad a přivítají třetí ročník rodinného festivalu Holešovská Regata 2013. Letos pořadatelé připravili pro první dva tisíce návštěvníků speciální dárek, a to DVD skupiny Olympic „Procházka historií", které bylo natočeno v Malostranské Besedě v roce 2012. Rozdávat se bude při vstupu do areálu.

Připraven je bohatý hudební i doprovodný program. Návštěvníci si budou moci poslechnout celou řadu zpěváků a kapel, např. Olympic, Desmod, Anetu Langerovou, Miro Žbirku, Kamila Střihavku, Lenku Dusilovou a mnoho dalších.

Opět se uskuteční oblíbený přejezd vodní lávky na kole a také závod netradičních plavidel. Registrace plavidel je v tuto chvíli už ukončena. Je přihlášen plný počet dvaceti plavidel od nás i ze Slovenska, což je prozatím rekord Holešovské Regaty.

Malí návštěvníci si budou moci vyzkoušet aquazorbing, připraveny budou jízdy na ponících, dračích lodích a také soutěže pro děti s TYMY Holešov. Chybět ale nebudou další atrakce pro nejmenší.

Veškeré doprovodné atrakce v celém areálu budou zdarma v rámci vstupného. Rodinné vstupenky budou v prodeji do pátku 21.6., na místě v den konání akce už k dispozici nebudou.

Městské kulturní středisko Holešov jako spolupořadatel Holešovské Regaty 2013 zve v den konání akce 22. června na všechny svoje památky a výstavy za poloviční vstupné. Zájemci si budou moci prohlédnout interiéry Zámku Holešov, Malé muzeum kovářství a Šachovu synagogu včetně židovského hřbitova a slavné hrobky rabína Šacha. Zámecká galerie nabízí několik výstav. Více na www.holesov.info.

Všechny aktuální informace týkající se parkování, stanování, časového harmonogramu apod. jsou na stránkách www.holesovskaregata.cz.

TZ poskytla Petra Svěráková.


(tic)

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb