RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Holešovská regata nalákala spousty návštěvníků všech věkových kategorií

Holešovská regata nalákala spousty návštěvníků všech věkových kategorií

 

První letošní letní sobotu  se konal v Holešově již třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata. Celou akci doprovázelo krásné slunečné počasí, které nalákalo k návštěvě spoustu lidí všech věkových kategorií včetně rodin s malými dětmi i kočárky. Festival se odehrával na tradičním místě - v příjemném areálu v okolí holešovského zámku a byl dobře přístupný jak pěším, tak také motorizovaným s dostatečnou nabídkou parkovacích míst. Při vstupu do areálu byli návštěvníci kontrolováni, dovnitř se nesmělo vcházet s žádnými lahvemi s alkoholem ani s PET lahvemi.

Jelikož www.rodinavezline.cz je informační portál pro (nejenom) zlínské rodiny, zajímala nás nabídka aktivit a doprovodného programu právě pro tuto kategorii. Každý si na akci mohl najít tu svou zábavu.  Děti skotačily na různých atrakcích nebo se mohly "zklidnit" při kreslení či při divadelní pohádce. Zájemcům (např. rodinám s dětmi)  byla také umožněna projížďka na lodi za dodržení bezpečnostních pravidel (dětem byly zapůjčeny vesty), větší mohly samy pádlovat. Nejenom děti, ale také dospělí mohli zhlédnout ukázky společenského tance a vyzkoušet si např. zumbu, sambu či orientální tance.

Hlavním bodem programu Holešovské regaty byla soutěž netradičních plavidel a také Holešovská lávka - přejezd na kole. 
Milovníky dobré muziky potěšili např. Olympik, Langerová, Žbirka, Fleret aj. Vyznavači dobrého jídla mohli sledovat on-line vaření s Vodochodským.

Stánky s občerstvením nabízely různé pochoutky a nápoje, a to téměř bez front. Nenacházely se tam žádné stánky s "vietnamským" zbožím. Oceňujeme dostatek přenosných toalet s použitím zdarma a udržovaných v čistotě. Taktéž byly několikrát za den vyměňovány igelitové  pytle na odpadky ve stojanech a odváženy malým traktorem s vozíkem do dvou připravených kontejnerů. Kolem popelnic nebyl nikde nepořádek a návštěvníky na těchto místech neobtěžoval žádný otravný hmyz.

Holešovská regata i přes vyšší cenu vstupného (rodiny mohly využít rodinné vstupné pouze v předprodeji) nabídla zábavu všem kategoriím návštěvníků a závěrečný ohňostroj mnohé navnadil k účasti na dalším ročníku.


(tic, jz)

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb