RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Ve Zlíně začal podzimní úklid

Ve Zlíně začal podzimní úklid

V sobotu 27. září začíná na území města Zlína podzimní úklid. Od 9:00 do 16:00 budou v níže uvedených lokalitách přistaveny velkoobjemové kontejnery nebo speciální vozidlo technických služeb. Sbírat se bude velkoobjemový a zahradní odpad. Další úklidové soboty jsou naplánovány na 11. a 25. října.

Harmonogram úklidu je následující:

27. září - východní část města

Vršava I č.p. 2083, Vršava I č.p. 225, Nivy I, Podvesná VIII, Obeciny VII, Bartošova čtvrť - ulice Zborovská a ulice M. Knesla, Příluky - Pančava, kaplička, před restaurací „Přístav", Štákovy Paseky, Morýsovy domy - u garáží, ulice Boněcko I, ulice Prostřední a Lazy - u Krajské veterinární správy.

11. října - západní část města

Malenovice - ulice Mlýnská, Malenovice - ulice Zabrání, Malenovice - ulice Brigádnická, Louky - Náves, Podhoří - ul. Svat. Čecha na sídlišti u garáží, Prštné - Kútíky, Mladcová - Nadhumení, Mokrá III, Klabalská I - zastávka MHD, Zlínské Paseky - točna MHD a Jižní Svahy - Družstevní, Valachův žleb, Na Honech I, křižovatka Podlesí I a II, Středová (u hřiště).

25. října - střed města

Na Požáře, Sadová, Smetanova, Vodní, Santražiny (Potoky vnitroblok), Lorencova, ulice K Majáku - restaurace „U hřiba", Letná - Kotěrova ulice, Fabiánka I, U Zimního stadiónu, Benešovo nábřeží - u Kapaba restaurantu(býv. U čápa), tř.T.Bati - garáže nad restaurací „Myslivna", Zbožensko - před domem č.p. 65, Pod Babou a Nad Ovčírnou č. p. 344.

Podzimní úklid organizuje Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína ve spolupráci s Technickými
službami Zlín. Svozy odpadu budou monitorovány hlídkami Městské policie Zlín.

Zdroj: www.zlin.eu
/har/

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb