RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Ve Zlíně hlavními aktérkami módní přehlídky byly zralé modelky 50+

Ve Zlíně hlavními aktérkami módní přehlídky byly zralé modelky 50+

Téměř tři sta diváků sledovalo toto úterý 20. 10. v přízemí zlínského klubu 204 módní přehlídku našich zralých dam. Byla to patrně největší účast publika v projektu i60 Senior Fashion. A také ovace tomu odpovídaly.

Dámy předvedly kolekci podzim/zima 2015 paní návrhářky Zdeňky Balajkové s velkou noblesou. Ač každá vystřídala pět modelů, vybrané ženy vše zvládly profesionálně, i když většina z nich stála na mole poprvé. Modelky přišly podpořit také naše věrné čtenářky, za což srdečně děkujeme. Zvláštní díky patří paní Haně Lancové za skvělou organizaci celé akce. „Modely se mi moc líbí. Jeden si dokonce budu kupovat," podotkla.

„Ve Zlíně je to asi moje šestá módní přehlídka," uvedla návrhářka Zdeňka Balajková. Každá přehlídka i model jsou podle ní něčím výjimečné. „Ať je to zpracováním nebo látkou, vždy je to ojedinělé. Ale podzimní kolekci mám v podstatě raději než tu jarní," přiznává a pokračuje: „Ženám, které předváděly modely, povětšinou šedesátnice, to moc slušelo a šlo jim to výborně. Pracuje se mi s nimi lépe, než s profesionálkami. Ony si toho více váží a pro mnohé je to splnění jejich snů."

Také modelky byly spokojeny, jak s předváděnými kousky, tak s přátelskou atmosférou. Nervozita však trochu přítomná byla. „Nejtěžší byl vstup na to jeviště, pak se člověk uklidní. Byla to nová zkušenost a moc jsem si to užila," uvedla modelka Anna Šuranská.

Přehlídku uspořádal magazín i60 ve spolupráci s Centrem pro rodinu Zlín a za podpory magistrátu města Zlína. Dámy líčily a česaly nejlepší studentky SŠ oděvní a služeb Vizovice, které se postaraly i o fotografie. Modely předváděly dámy Hana Lancová, Radka Navrátilová, Květoslava Nováková, Hana Julinová, Anna Šuranská, Věra Drábková, Květa Juřinová, Marta Martička, Jarmila Krajčová, Marie Drobilíková a Anežka Dvořáková.

Luxusní dárkové balíčky věnoval náš partner - firma Dermacol, květinovou výzdobu dodala paní Halka Adamová. Všem účastníkům přehlídky děkujeme.

Vydařená akce ve Zlíně nebyla zdaleka poslední - následovat bude přehlídka už 24. října v Praze - Letňanech, poté se akce uskuteční 12. listopadu v Praze - Na Marjánce, 14. listopadu v Karlových Varech a 17. listopadu v Plzni.

Zdroj: www.i60.cz.

- - - - - -

 

 

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb