RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Východní Morava je plná akcí i v říjnu

Východní Morava je plná akcí i v říjnu

Východní Morava je plná akcí i v říjnu

VÝCHODNÍ MORAVA - Adrenalin, hudba, sport i gastronomie, o tom všem bude Východní Morava příštích dnů.
Ve středu 5. října si budou moci zájemci vyzkoušet na vlastní kůži, jak se žije lidem bez domova. Stačí, když se zúčastní akce na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm, která začne v 19:30. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/115880/.


V Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně se ve středu uskuteční od 16:00 beseda Sergej Prokofjev - hudba, vášeň života. Věnována bude 125. výročí narození tohoto významného ruského skladatele. Vstupné stojí 40 Kč.


Ve čtvrtek 6. října budou v Kině Panorama v Rožnově pod Radhoštěm přednášet cestovatelé Radek Rebroš a Hynek Přidal o své cestě na malých skútrech do Kazachstánu. Aby jim to nebylo málo, vzali to přes celý Kavkaz a celkově se jim trasa protáhla na 11 tisíc kilometrů. Přednáška začne v 19:00, vstupné je dobrovolné.


V pátek 7. října budou v Kino Klubu Sušil v Bystřici pod Hostýnem přednášet cestovatelé Lenka a Václav Špillárovi na téma Život v sousedství Sahary, Maroko. Začátek je v 17:00, vstupné stojí 50 Kč, děti mají vstup zdarma.
V sobotu 8. října budou mít ve Starém Městě u Uherského Hradiště den vína. Akce se uskuteční v Jezuitském sklepě na Náměstí Velké Moravy, začátek je v 9:00. Více k programu na www.vychodni-morava.cz/akce/115220/.


V Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí vystoupí v sobotu zpěvačka Lenka Dusilová. Koncert začne v 20:00, vstupné stojí v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.


V neděli 9. října se na kopci Bártovec v Bystřici pod Hostýnem budou pouštět draci. A bude se také soutěžit v kategoriích Krasavec, Letec, Originál, Vozembouch a Dlouhán. Program začne v 10:00.


Muzeum Jana Amose Komenského v Uherském Brodě zve na výstavu 800 let řádu dominikánů. Navštívit ji lze v dominikánském klášteře. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/115448/.
Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

Zdroj:TZ Východní Moravy, převzato, upraveno

 

(an)

 

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb