RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Malý velký cirkus aneb Radost z pohybu pro rodiče i děti.

Malý velký cirkus aneb Radost z pohybu pro rodiče i děti.

Od ledna se mohou rodiče s dětmi zúčastnit projektu MALÝ velký cirkus. Je určen pro všechny, kteří mají rádi pohyb a mají z něj radost.

V projektu se zúčastnění věnují tzv. „pohybovým příběhům". Využívají prvky akrobacie, tance, cirkusu, žonglování, nesoutěžní hry... to vše spolu dohromady a vlastně i každý sám. Program je pozvolný, velmi hravý, všemi zvládnutelný. Jednotlivé lekce na sebe částečně navazují. Co se naučíte - můžete zkoušet i doma.

Co to vám a dětem přinese?

Radost, radost ze společných prožitků rodič-dítě, sblížení s dítětem, odvahu, protažení těla, vyprázdnění hlavy a uvolnění napětí a stresu. Naučíte se něco nového - co můžete dělat kdykoli, se společně naladěnou skupinou lidí... přátel, dostanete se blíž sami k sobě, uvědomíte si své možnosti i limity... a určitě mnohé další...

KDY: Jednotlivé schůzky probíhají jednou týdně ve středu, v lednu a únoru 2017.

Termíny: LEDEN: 4.1., 11.1., 18. 1., 25. 1. + ÚNOR: 1. 2., 8. 2., 15. 2. a 22. 2.

KDE: Jaroslavice, Anenská 119 (budova bývalé školy)

Každou středu mezi 17 - 18:15h. MHD č. 31 přijíždí do Jaroslavic (zastávka Hasičská zbrojnice) ze Zlína v 17:01 a do Zlína se pak vrací 18:26. Začátek a přicházení je tedy mezi 17-17:15, což je vhodný čas také pro tatínky... a v sedm jste s dětmi zpátky doma...

KDO: skupina 6 - 10 rodičů s dětmi. Mamka, taťka, děda, teta... důležité je, aby jedno dítě přišlo s jedním dospělákem a jeden dospělák vždy přišel jen s jedním dítětem. Děti pouze ve věku 4-6 let. Individuální domluva možná, možná... setkání se uskuteční pouze bude-li ten den přihlášeno alespoň 6 dětí (nejde o finance, ale o skupinu).

CENA: Cena není pevně stanovena. Doporučená cena je 123,- Kč za každé setkání (za dítě s dospělákem dohromady). Pro někoho to bude mít hodnotu vyšší, někdo se možná může potřebovat domluvit na částce nižší. Organizátor je otevřený vašim možnostem...

Platit se bude dát dvěma způsoby - buď pokaždé až na místě nebo jednorázově - dopředu zaplatí všech 8 setkání (peníze se vracet nebudou). Setkání se uskuteční pouze bude-li ten den přihlášeno alespoň 6 dětí (nejde o finance, ale o skupinu).

LEKTOR: Jiří Sadila - 12 let zkušenost s dětskými žonglérskými kroužky a projekty, otec 2 malých dětí, pedagog a lektor volnočasových aktivit dětí i dospělých. Vycházet budeme i z mé osobní zkušenosti z několika setkání s belgickou lektorkou „family circus" Rikou Tayemans a z její knihy Jack´s acrobatics. Rika staví na učení a zkušenostech Veroniky Sherborne.

Přihlašování a dotazy na tel. 776 14 06 53 nebo přes mail: jirisadila@gmail.com.

Za Na Pasece, z.s. srdečně zve

...a na setkání se těší Jirka Sadila

(str)

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb