RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Přijďte si vyzkoušet CIRKUS pro rodiče a děti ve Zlíně

Přijďte si vyzkoušet CIRKUS pro rodiče a děti ve Zlíně

Přijďte si vyzkoušet CIRKUS!

RODIČE S DĚTMI:
MALÝ velký cirkus - určeno pro skupinu 6 - 12 rodičů s dětmi. Mamka, taťka, děda, teta... důležité je, aby jedno dítě přišlo s jedním dospělákem a jeden dospělák vždy přišel jen s jedním dítětem. Děti pouze ve věku 4-6 let. Individuální domluva možná... setkání se uskuteční pouze tehdy, bude-li ten den přihlášeno alespoň 6 dětí (nejde o finance, ale o skupinu).
Časově: 1 x týdně 60 minut.
PROGRAM: věnovat se budeme „pohybovým příběhům", kde budeme využívat prvky akrobacie, tance, cirkusu, žonglování, nesoutěžní hry... to vše spolu dohromady a vlastně i každý sám. Program bude pozvolný, velmi hravý, všemi zvládnutelný, lekce budou na sebe částečně navazující, co se naučíte - můžete zkoušet i doma.

Co to rodičům a dětem přinese?

Radost, radost ze společných prožitků rodič-dítě, sblížení s dítětem, odvahu, protažení těla, vyprázdnění hlavy a uvolnění napětí a stresu, naučíte se něco nového - co můžete dělat kdykoli, společně naladěnou skupinu lidí... přátel, dostanete se blíž k sami sobě, uvědomíte si své možnosti i limity... a určitě mnohé další...


ŽONGLO-KOROUŽEK PRO DĚTI:
Určeno pro skupinu 8 - 16 dětí od 3. třídy ZŠ.
Časově: 1 x týdně 90-120 minut.
PROGRAM: Z počátku se seznámíme s různými žonglérskými pomůckami, cirkusovými disciplínami a technikami. Postupně se budeme učit, co komu bude nejvíce vyhovovat, společně vytvoříme závěrečné „GALA vystoupení" pro děti, rodiče a veřejnost. Disciplíny: žonglování, akrobacie, balanční techniky, divadelnictví, klauniáda. Děti budou mít dostatek prostoru pro společné hry, volné žonglování a vlastní návrhy.
POMŮCKY - lektor má vše vlastní, nic extra nepotřebujete.

Co to dětem přinese?

Rozvoj koordinace pohybu, rovnováhy, píle a vytrvalosti. Také radost, spolupráci s ostatními, nové kamarády, rozvoj sebevědomí a určitě i další novou možnost smysluplného trávení volného času. Každý si v cirkusu najde, nebo spíše každému cirkus umožní objevit, svůj potenciál a otevře mu cestu k jeho individuálnímu rozvoji. Těšit se také můžete na závěrečné vystoupení.

Více informací: lektor Jiří Sadila, tel. 776 14 06 53
/har/

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb