RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Oslavy 1. máje ve Zlíně

Oslavy 1. máje ve Zlíně

Oslavy 1. Máje ve Zlíně budou letos začínat na náměstí Míru v 9:30, kde budou do 12:00 probíhat vystoupení dětských souborů ze Zlína a okolí.

Ve 13:00 bude prvomájový průvod dle Baťovských tradic, kterého se jako v předešlých letech budou účastnit zlínské dechové orchestry, mažoretky, folklorní soubory, taneční školy, folklorní soubory jak dětské tak i dospělé, veteránský klub, radiovozy rádia Zlín, sportovci a další různé sdružení, které působí ve Zlíně a jeho okolí. Bude zde místo i pro veřejnost. A proto dáváme možnost firmám, spolkům, ale i partám přátel, aby se průvodu zúčastnili a netradičně prezentovali své firmy, výrobky a zájmy. Stačí se jen nahlásit organizátorům na e-mail info@1majvezline.cz

!!! POZOR - celý první máj i průvod budou bez politického zaměření!!!

Po příchodu průvodu na náměstí Míru bude probíhat další program, ve kterém se představí kapely a folklorní soubory. Celý den budou také na náměstí připraveny různé atrakce a zajímavé akce například domu dětí a mládeže Astra, které určitě vaše potomky zabaví. A pro rodiče občerstvení u stánků bude taky zajištěno.

Předpokládaný konec programu na náměstí Míru je naplánován na 19:00.

Těšíme se na vás

Pořadatelé 1. Máje ve Zlíně: Avion big band a Magistrát města Zlína

Zdroj: www.1majvezline.cz
/har/

 

 

Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb