PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 21. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - V unikátních prostorách protiatomového krytu pod Zlínskou poliklinikou je do konce května k vidění zcela mimořádná výstava Rituály normalizace, významné české dokumentaristky Dany Kyndrové.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
V unikátních prostorách protiatomového krytu pod Zlínskou poliklinikou je do konce května k vidění zcela mimořádná výstava Rituály normalizace, významné české dokumentaristky Dany Kyndrové.

V unikátních prostorách protiatomového krytu pod Zlínskou poliklinikou je do konce května k vidění zcela mimořádná výstava Rituály normalizace, významné české dokumentaristky Dany Kyndrové.

Zlínské jaro ještě neskončilo. I v těchto dnech můžete navštívit výstavy, které v rámci této akce stále probíhají.

Např. unikátní výstavu "Rituály normalizace", která je umístěna v prostorách atomového krytu pod zlínskou poliklinikou. Otevřeno je denně kromě pondělí od 10 do 17 hodin. Na stopadesáti velkoformátových fotografiích si můžete připomenout prvomájové oslavy, manifestace, spartakiády, ale i bohužel často zapomínanou každodennost období normalizace. Více informací na http://www.zlinskejaro.cz .

Další výstava, kterou můžete ještě víc jak týden vidět, je umístěna ve vestibulu Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku ve Zlíně. Na několika desítkách panelů se představují různé neziskové organizace ze Zlína a jeho okolí a na vlastnoručně vyrobených plakátech (většinou) představují svou činnost.

(str)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb