PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 21. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Malenovický hrad zve na noční prohlídku 14. července od 21 do 23 hodin


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Malenovický hrad zve na noční prohlídku 14. července od 21 do 23 hodin

Malenovický hrad zve na noční prohlídku 14. července od 21 do 23 hodin

 

Když se setmí, všechno vypadá jinak a návštěvníci zlínského hradu v Malenovicích se mohou přesvědčit na vlastní oči hned tuto sobotu 14. července. Potemnělé středověké zdi nádvoří ozáří ohňoví žongléři a rozezní zvuky bubnů a zbraně šermířů. Hradní sály krásnýmitanečnicemi i obrazy ze života šlechty. Ale pozor - někteří obyvatelé hradu přichází v noci sami, nikým nepozváni...
Noční prohlídka hradu Malenovice, na kterou zve všechny zájemce Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, je naplánována v sobotu 14. července od 21 do 23 hodin.
A na co se můžete těšit? Dolní nádvoří a část interiéru obsadí skupina historického šermu Berendal. Ardor Viridis - žongléři s ohněm - pobaví čekající návštěvníky v prostoru před hradem a postarají se o světelnou show na horním nádvoří, kde se budou ohňoví kejklíři střídat s orientální tanečnicí Aaminah Safi - vše za doprovodu bubeníků skupiny MoNimba. V interiéru hradu budou ke zhlédnutí živé obrazy - ukázky života šlechtické barokní rodiny. A jen opravdu statečným návštěvníkům doporučíme pohled do hladomorny.
Před hradní Hájenkou bude mít stánek restaurace DolceVita - těšte se na klobásy, bramboráky, vařená kukuřice, pivo, limo... a v pohotovosti budou i svačinkové a nápojové automaty v pokladně hradu.
Vstupné na noční prohlídku je 60 Kč pro dospělé a 30 Kč pro děti od 6 do 15 let. Rozhodnutí, zda vzít na noční prohlídku děti mladší 6 let, necháváme na rodičích - my ji nepovažujeme za příliš vhodnou.
Akce se koná za každého počasí.

Více na: www.muzeum-zlin.cz

(tic)

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb