RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Milovníci zvířat si užijí Vánoce i v útulku. Už ve středu.

Milovníci zvířat si užijí Vánoce i v útulku. Už ve středu.

Zlín - Útulek pro zvířata v nouzi Zlín - Vršava zve ve středu 12. prosince na příjemné odpoledne. Program s názvem Vánoce v útulku začne v 16 hodin a uskuteční se jako součást neziskového projektu Němá tvář.
Účastníky čeká spousta zábavy. "U nazdobeného stromu si zazpíváme koledy, atmosféra bude určitě krásná a sváteční," je přesvědčená provozovatelka útulku Danuše Šmigurová. V průběhu akce zazpívá dětský sbor Pavučina z 5. ZŠ ve Zlíně, své představení má nachystané i nevšední duo tvořené houslistkou a kytaristkou. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven program v podobě psaní vzkazů Ježíškovi od pejsků a kočiček. "Po celé odpoledne bude možné chlupáčům darovat různé pamlsky, hračky nebo třeba deky. K tomuto účelu připravíme speciální vánoční stromek přímo na místě," vzkázali organizátoři projektu Němá tvář.
Nachystáno bude také občerstvení, například klobásy, cukroví, svařák nebo čaj. "Napečeme spousty exkluzivních perníčků ve tvaru zvířátek. Navíc připravíme nabídku upomínkových předmětů útulku, třeba pexesa. Veškerý výtěžek z prodeje poputuje na konto zlínského útulku," ujistili organizátoři.

Zdroj: www.zlin.eu

(str)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb