PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Již tuto sobotu si můžete s dětmi zatancovat na Duhovém bále.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Již tuto sobotu si můžete s dětmi zatancovat na Duhovém bále.

Již tuto sobotu si můžete s dětmi zatancovat na Duhovém bále.

Na zábavnou akci s názvem „Duhový bál" zve rodiče s dětmi společnost Aktivně životem a Centrum pro rodinu Zlín. Kulturní rodinné odpoledne se koná v sobotu 9. února 2013 v hlavním sálu Interhotelu Moskva ve Zlíně. Těšit se můžete na pestrý program plný her, dětskou diskotéku, vystoupení taneční skupiny Effect Proof, soutěže o ceny a pohádkové divadelní představení. Celým odpolednem budou malé i velké návštěvníky provázet duhové víly počasí.

Duhový bál pořádá letos poprvé společnost Aktivně životem, která se ve Zlíně zabývá volnočasovými aktivitami a vzdělávacími projekty především pro rodiče s dětmi. „Chceme navázat na dlouholetou tradici karnevalů, které ve Zlíně každoročně pořádá Centrum pro rodinu Zlín. Protože financí je v neziskovém sektoru stále méně, rozhodli jsme se letos jít cestou spolupráce a akci uspořádat společně," uvádí koordinátorka akce Michaela Straková ze společnosti Aktivně životem. Dle jejích slov se návštěvníci mohou těšit na zajímavý program plný soutěží a tance. „Bál je zaměřen tematicky, odpolednem budou malé i velké návštěvníky provázet duhové víly. Děti se dozví zajímavosti o počasí a při soutěžích mohou vyhrát např. vstupenky do zábavního parku Galaxie," dodává Straková. Dalším bodem programu je dětská diskotéka a vystoupení taneční skupiny Effect Proof. Návštěvníci se mohou těšit také na pohádkové divadelní představení.
Cílem rodinného odpoledne je nabídnout rodinám s dětmi i během zimních měsíců možnost aktivního trávení volného času. „Víme, jak je důležité, aby rodiče s dětmi trávili svůj čas. Duhový bál je dobrou příležitostí, jak získat společné zážitky a třeba i navázat nová přátelství," uzavírá Straková.

Další informace:
Duhový bál se uskuteční 9. února 2013 od 15 do 18 hodin v hlavním sále Interhotelu Moskva ve Zlíně (náměstí Práce 2512, Zlín, 1. patro). Vstupenky budou v prodeji přímo na místě. Cena 50,- Kč za dítě, 80,- Kč za dospělého. Rodinné vstupné 250,- Kč.

Více informací na aktivity@aktivnezivotem.cz, www.aktivnezivotem.cz

(str)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

papageorge (Zlin-kudlov), vloženo: 19.02.2013, 10:45:48
Duhový bál by naprosto úžasný.Moc děkujeme všem organizátorům.Děti se výtečně bavily a doma pak nemluvily o ničem jiném.

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb