PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - V pátek 1. března 2013 bude slavnostně otevřeno kulinářské centrum CHEF ve Zlíně!


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
V pátek 1. března 2013 bude slavnostně otevřeno kulinářské centrum CHEF ve Zlíně!

V pátek 1. března 2013 bude slavnostně otevřeno kulinářské centrum CHEF ve Zlíně!

V pátek 1. 3. 2013 otevírá první kulinářské centrum ve Zlíně, CHEF. Kurzy vaření nejen pro širokou veřejnost, ale i profesionály, jsou zcela nově k dispozici přímo ve Zlíně! První březnový den mohou zákazníci centrum navštívit od 14 hodin, a to v rámci dne otevřených dveří.

Zajímá vás, jak to v centru CHEF vypadá? Kde budete vařit a jak takový kurz probíhá? Přijďte nás navštívit osobně. Bude pro vás připraveno občerstvení, prohlídka a kompletní informace o kurzech, stejně jako malá ukázka kurzu! Pod vedením známého šéfkuchaře Milana Macháčka si můžete během chvilky připravit vynikající dezert a hned po té si na něm pochutnat!

Kulinářské centrum CHEF se rozkládá na ploše 210 m2 ve 42. budově areálu Svit. Prostor je opticky rozdělen na 2 části - na školu vaření a na multimediální prostor. Pod vedením profesionálního kuchaře si ve škole vaření může zlepšovat své dovednosti až 12 zájemců najednou. Poslouží jim k tomu, kromě prostorného vařícího ostrova s deseti dvouplotýnkami, také další špičkové produkty známých značek.

Těší se na vás tým pečlivě vybraných šéfkuchařů a lektorů! Na své si přijdou nejen vyznavači tradiční české kuchyně, ale i milovníci specialit z celého světa. Pro více informací o centru CHEF a jeho nabídce, navštivte www.chefzlin.cz nebo kontaktujte Zuzanu Vičanovou, email: zuzana.vicanova@chefzlin.cz, tel. č.: 608 070 621!

TZ poskytla Zuzana Vičanová.

(tic)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb