RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Ve Zlíně se chystá soutěž malých talentů Moravia talent.

Ve Zlíně se chystá soutěž malých talentů Moravia talent.

Atmosféru, kterou znají diváci televizních talentových soutěží, si mohou na vlastní kůži vyzkoušet děti, které se zúčastní nové soutěže Moravia talent. Akce se koná pod záštitou náměstka primátora Statutárního města Zlína Miroslava Kašného.
Moravia talent je soutěž pro všechny děti, které mají chuť změřit své síly v některé ze šesti uměleckých kategorií: zpěv, tanec, hra na hudební nástroj, výtvarná činnost, kouzla a magie nebo volná disciplína. První kolo výběru talentů proběhne 25. a 26. května 2013 v sále Malé scény ve Zlíně. Do finálového večera odborná porota pošle šest nejlepších v každé kategorii. Finále se na Malé scéně uskuteční 8. června 2013. Na vítěze jednotlivých kategorií čekají atraktivní ceny - gamepady GoGEN, které do soutěže věnovala společnost HP Tronic.
Soutěž Moravia talent pořádá mladá zlínská společnost Aktivně životem o.p.s. Cílem je podpořit talentované děti a mládež k dalšímu rozvoji, především v kulturní oblasti. „Chceme dát nadaným dětem příležitost předvést ostatním, co umí. Ukázat jim nové možnosti a podpořit je v aktivním trávení volného času. Do akce se mohou zapojit děti a mládež ve věku od 7 do 18 let z celé Moravy. Stačí vyplnit přihlášku, která bude až do 3. května zveřejněna na našich webových stránkách www.aktivnezivotem.cz," uvedla Jana Brázdilová, ředitelka Aktivně životem o.p.s.
„Děti se nemusí bát do soutěže přihlásit. Jsou vítáni všichni, kteří mají chuť ukázat něco z šesti uměleckých kategorií, vyzkoušet si vystoupení na veřejnosti v profesionálních podmínkách a citlivé ohodnocení odborné poroty. Ceny nečekají jen na vítěze, za umělecké výkony budou odměněny všechny děti účastnící se soutěže," dodala Jana Brázdilová.
Spolupořadatelem akce je společnost Profima Effective.

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Brázdilová
GSM: 734 658 697 e-mail: info@aktivnezivotem.cz
web: www.aktivnezivotem.cz

(TZ, st)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb