RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Na konci dubna přivítá Zlín Mezinárodní amatérskou taneční soutěž Effect Dance Cup  2013.

Na konci dubna přivítá Zlín Mezinárodní amatérskou taneční soutěž Effect Dance Cup 2013.

Za necelý měsíc odstartuje již devátý roční taneční soutěže Effect Dance Cup, která se stala mezi amatérskými tanečními skupinami jednou z velmi navštěvovaných a oblíbených tanečních soutěží.
„Každý rok se hlásí stále více tanečníku, což nás velice těší, protože tím zvyšujeme úroveň soutěže. Letos přislíbilo účast přes 1000 tanečníků z České i Slovenské republiky. Pro každý ročník soutěže hledáme do řad porotců ty nejzkušenější tanečníky, kteří dávají váhu získaným oceněním. K těm letošním patří například Sanchez, který jako jediný z českých tanečníků dostal příležitost vyučovat v Japonsku, Moskvě a jiných zemích." řekla hlavní pořadatelka Jana Brázdilová.

V sobotu 27. dubna 2013 v Hale Euronics se od 9:30 hodin rozjede velkolepá taneční show, která ročně láká řadu diváků nejen těch, kteří se tanci rekreačně věnují, ale především těch amatérských, kteří se nechávají unášet netradičním zpracováním choreografií ve stylech street dance, disco dance, show dance nebo parketových kompozicích. Právě u stylu street dance se můžete těšit na finálová kola, kde bude vybráno z juniorské a dospělé věkové kategorie sedm nejlepších choreografií a ty se spolu utkají o medailová místa. Každoročně přijdou tanečníky podpořit stovky diváků. Díky nim je atmosféra nezapomenutelná a být součástí této úžasné podívané je nezapomenutelným zážitkem.
Organizátorem akce je: TS Effect Proof pod TJ SOKOL Mysločovice, o.s., partnery projektu jsou: Falcon media, Zlín.cz. Zlínský nočník.

Taneční studio Effect Proof bylo založeno v roce 1999. Zaměřuje se na taneční styly disco dance, disco show a jazz dance. Má celkem čtyři složky: hlavní věková kategorie „A", dále hlavní věková kategorie „B" a Junioři, děti, mini složku a break dance složku. Choreografkou a trenérkou skupiny je její zakladatelka Mgr. Jana Brázdilová. Od roku 2006 se skupina stala součástí TJ Sokol Mysločovice,o.s., která skupinu zaštiťuje v mnohých projektech a pomáhá skupině tvořit více finančně náročné choreografie. Více informací na www.effectproof.cz.

(TZ, str)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb