RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Olympic na Holešovské Regatě 2013 vystoupí

Olympic na Holešovské Regatě 2013 vystoupí

Potvrzeno! I přes smutnou událost, která se přihodila na začátku května, vystoupí kapela Olympic na Holešovské Regatě 2013 s původně plánovaným programem. Skupina k tomu v minulých dnech vydala toto prohlášení:

„Vážení přátelé, tyto dny jsou pro nás velmi těžké, nicméně jsme se rozhodli pokračovat dále. Ferda by nám určitě nedovolil, abychom to zabalili. Takže od nyní je oficiální složení Olympiku: Petr Janda, Milan Broum a Jiří Valenta - zůstáváme tři a "Ferda" bude stále s námi. Za bicí usedne "host".

O minulém víkendu bylo zveřejněno i jméno hostujícího bubeníka. Bude jím Martin Vajgl, který dříve hrál například v Čechomoru nebo v kapele Vlasty Redla.

Vystoupení kapely Olympic jako jedné z hlavních hvězd letošní Regaty je tedy potvrzeno. První dva tisíce diváků, kteří přijdou do areálu festivalu, se také mohou těšit na originální dárek. U vstupu dostanou zdarma DVD kapely Olympic „Procházka historií", které bylo natočeno v roce 2012 při koncertu v Malostranské besedě.

Už třetí ročník rodinného festivalu Holešovská Regata 2013 se uskuteční v sobotu 22.června v prostorách zahrad a zámku v Holešově. Kromě Olympiku vystoupí například Miro Žbirka, Aneta Langerová, skupina Desmod a mnoho dalších interpretů. Chybět nebude soutěž netradičních plavidel ani přejezd vodní lávky.

Do konce května jsou v prodeji vstupenky za zvýhodněné ceny. Veškeré informace jsou na oficiálních webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz.

TZ

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb