PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Duše zpívej!!! Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů již brzy ve Zlíně.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Duše zpívej!!! Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů již brzy ve Zlíně.

Duše zpívej!!! Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů již brzy ve Zlíně.

Pěvecký smíšený sbor Tibi zve na prázdninovou večerní školu gospelů a spirituálů s názvem "Duše zpívej!!!". Škola proběhne od 7. do 14. července 2013 denně od 17 do 21 hodin na Jižních Svazích ve Zlíně. Zúčastnit se můžete všichni, bez rozdílu věku, vyznání a pěveckých zkušeností. Hlavními lektory budou Terry Francois, rodák z Martiniku, zakladatel a dirigent TF Gospel Singers z Paříže, člen proslulého amerického spirituálového Golden Gate Quartetu. A populární pianista a zpěvák Roland Cham.

Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů vyvrcholí sobotním koncertem. Hostem bude vokálně-experimentální kvarteto Affetto, jehož obsahem je široký repertoár od české a evropské renesance přes soudobou klasiku až po úpravy spirituálů a písní Beatles. Soubor využívá barevných možností mužského čtyřhlasu, kterému vévodí vysoký kontratenor, spojení pěveckého mistrovství s tradičními i méně obvyklými nástroji - klavír, varhany, cimbál, tabla, didže ridu.

V minulých dvou ročnících prázdninové večerní školy gospelů a spirituálů se na 120 zpěváků proškolilo ve zpívání spirituálů a gospelů pod vedením lektorů, kteří touto hudbou žijí. Stejně jako vloni hlavní lektory letos doplní hlasový pedagog Vladimír Richter a lektor na nácvik české skladby Miroslav Hromádka.

Nácvik všech účastníků bude obohacený o třídu SOLI - zpěv drobnějších i větších sól příslušných k nacvičovaným písním ve sboru. Třídy budou prolínat podle potřeb lektorů. Zpívat se bude anglicky, česky, latinsky a v jazyce kmene Zulu.

Nenechte si ujít tento ojedinělý pěvecký zážitek s příjemnými lidmi. Pro přihlášení se do třetího ročníku "Duše zpívej" vyplňte prosím přihlášku a zašlete ji emailem na adresu dusezpivej.cz@email.cz. Plná cena kurzu je 2 300 Kč, možnost slevy. Platbu prosím pošlete na účet TIBI č.ú. 16 55 682/3500, variabilním symbolem je datum narození ve tvaru ddmmrr. Do 15. června je potřeba uhradit zálohu ve výši 1 000 Kč.

Všichni přihlášení dostanou potvrzení přihlášky a platby e-mailem nejpozději do 10 dnů. Pokud zapomenete uvést svůj účet do přihlášky, pošlete avizo na e-mail o tom, kdy jste platbu odeslali.


Kontakt:
Marta Molková
tel. 724 392 837
e-mail: dusezpivej@email.cz
www.dusezpivej.cz, www.sbortibi.cz

(str)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb