PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Sváteční pondělí můžete strávit na výletě.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Sváteční pondělí můžete strávit na výletě.

Sváteční pondělí můžete strávit na výletě.

VÝCHODNÍ MORAVA - Státní svátek v pondělí 28. října můžete prožít na výletě či na návštěvě zajímavé akce. Východní Morava nabízí řadu tipů.
Milovníci podzimní turistiky a krásných výhledů se mohou vydat na rozhlednu Brdo v Chřibech, která slaví devět let od svého otevření. Kdo k ní stihne dorazit v pravé poledne, uslyší slavnostní fanfáru a státní hymnu. Pro každého účastníka, který se vypraví na Brdo s vlajkou České republiky, bude mít pořádající Sdružení Chřiby malou odměnu. V prostorách rozhledny bude možné zhlédnout výstavu krásných fotografií z chřibského regionu, které pořídili členové Expedice Chřiby. Občerstvení na akci je zajištěno.
V Kroměříži bude možné se ztratit v zrcadlovém bludišti. Instalované je na Velkém náměstí vedle restaurace Centrál, otevírací doba je od 9 do 18 hodin. Za návštěvu se platí padesátikoruna.
Výborným tipem je i návštěva zoologické zahrady ve Zlíně, která je nejnavštěvovanějším místem na Moravě. Její areál je unikátně členěn na jednotlivé kontinenty a k vidění je zde 210 druhů zvířat včetně těch nejatraktivnějších: slonů, žiraf, goril, lachtanů, tygrů nebo tučňáků. Výjimečným zážitkem je návštěva tropické haly Yucatan, expozice Etiopie nebo třeba průchozí voliéry s papoušky, supy či klokany, které lze sledovat z bezprostřední blízkosti. Atmosféru zoo dokreslují barvy podzimu v zámecké zahradě. V zoo je otevřeno od 8:30 do 17 hodin.
V pondělí 28. října zve k prohlídce i Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Jde o největší a zároveň nejstarší skanzen ve střední Evropě, ve kterém je umístěno téměř 150 památkových objektů. Návštěvníci si mohou vychutnat podzimní krásu Dřevěného městečka a Valašské dědiny. Na Karlově kopci nad skanzenem pak stojí za návštěvu Jurkovičova rozhledna. Otevřeno bude od 9 do 16 hodin.
Výlet do rožnovského skanzenu lze zkombinovat s hudebním zážitkem při 12. ročníku Sletu bubeníků, který se uskuteční v místním Společenském domě od 18 hodin. Nabídne rytmické styly celé planety. All Star bubenický tým je tvořen opět špičkovými hudebníky: Pavel Fajt, Miloš Vacík, David Koller, Pavel Koudelka, Tomáš Rendl, Ondřej Anděra, Oona Kastner. Vstupné v předprodeji stojí 150 Kč, na místě 180 Kč.
Další nabídku tipů na sváteční pondělí naleznete na /kalendar-akciwww.vychodni-morava.cz.

(Zdroj: TZ Východní Morava, str)

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Vera (Zlín - Jižní svahy), vloženo: 28.10.2013, 16:32:08
Díky za tipy... :)

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb