RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Přijďte se seznámit s paralympijským sportem, ve kterém Češi válí.

Přijďte se seznámit s paralympijským sportem, ve kterém Češi válí.

ZLÍN - Chcete se seznámit s atraktivním paralympijským sportem? Sportem, ve kterém Češi míří mezi absolutní světovou špičku? Přijďte se podívat v sobotu 25. ledna do PSG Arény ve Zlíně na sledge hokej, což je hokej pro tělesně postižené.
K vidění budou špičkové celky, domácí SHK Lapp Zlín a Kohouti Olomouc, kteří se utkají o postup do finále ligové soutěže. Semifinálovou sérii hranou na dvě vítězná utkání vede před sobotním střetnutím Zlín 1:0. „K postupu do bojů o zlato nám chybí jediná výhra. Věřím, že to v sobotu zvládneme," prohlásil Petr Julina, vedoucí zlínského sledge hokejového týmu.
Sobotní utkání začne v 16:45. Pokud Kohouti domácí sledge hokejisty porazí, vynutí si třetí rozhodující zápas, který přijde na program v neděli 26. ledna od 9 hodin.
Vstup na sledge hokej ve Zlíně bude zdarma. Návštěvníci si mohou odnést zajímavé ceny. „Připravili jsme slosovatelné vstupenky, takzvané Lappenky, které budeme rozdávat při vstupu na zimní stadion. Losování o věcné ceny, jenž připravili naši partneři, proběhne mezi druhou a třetí třetinou. Těšíme se, že dorazí hodně fanoušků," svěřil se Petr Julina.
Další informace naleznete na www.sledgehokejzlin.cz.

Zdroj: www.vychodni-morava.cz

(str)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb