RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Přijďte si příští sobotu zatančit na dětský indiánský bál.

Přijďte si příští sobotu zatančit na dětský indiánský bál.

Akci s názvem „Indiánský bál" pořádá 22. února obecně prospěšná společnost Aktivně životem a Centrum pro rodinu Zlín o.s.. Zábavné rodinné odpoledne se uskuteční od 15 hodin v hlavním sále Interhotelu Moskva ve Zlíně. Pro děti bude připraven pestrý program v podobě dětské diskotéky, zajímavých soutěží, indiánských tanců, bubnování a tvoření.

Úderem patnácté hodiny se hlavní sál na hotelu Moskva ve Zlíně změní v indiánskou vesnici plnou zábavy. Všichni návštěvníci mohou přijít v indiánských převlecích. „Během programu moderátorky-indiánky naučí děti hned několik indiánských písní doprovázených tancem, nebude chybět bubnování a soutěž o nejlepší indiánskou maminku a babičku," prozrazuje koordinátorka akce Michaela Straková ze společnosti Aktivně životem o.p.s. s tím, že se těší na pestré indiánské převleky, které si rodiče i děti vymyslí. Čelenky s pírkem dostane každé dítě při příchodu do sálu. „Celé odpoledne bude indiánské. Je to krásné téma, které nám může hodně co říct o životě indiánů i o jejich moudrech," pokračuje Straková. Během odpoledne proběhne také několik soutěží, v nichž mohou malí i velcí indiáni získat zajímavé odměny - např. vstupy do zábavního parku Galaxie, vstupenky do divadla, do solné jeskyně, nebo na indiánskou výstavu v muzeu. Jednou z hlavních cen bude také dort. „Jsme moc rádi, že se do akce zapojuje více místních organizací. Tradičně na přípravě spolupracujeme s Centrem pro rodinu ve Zlíně, letos nám nově pomůže také Rodinné centrum Kamarád-Nenuda. Je hezké, že jsou organizace ochotny navzájem spolupracovat," dodává Straková. Kdo nebude chtít tancovat a soutěžit, může si něco pěkného vyrobit v tvořivé dílně, která bude další součástí bálu. Cílem rodinného odpoledne je nabídnout rodinám i během zimních měsíců možnost příjemného trávení volného času. „Víme, jak je důležité, aby rodiče s dětmi trávili svůj čas. Bál je dobrou příležitostí, jak získat společné zážitky a navázat nová přátelství," uzavírá Straková. Vstupenky na bál budou v prodeji přímo na místě.
(str)

Další informace:
Indiánský bál se uskuteční 22. února 2014 od 15 do 18 hodin v hlavním sále Interhotelu Moskva ve Zlíně (náměstí Práce 2512, Zlín, 1. patro). Cena 60,- Kč/osoba. Rodinné vstupné 240,- Kč, více na www.aktivnezivotem.cz.

(str)

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb