RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Lesní školka Zlín zve o víkendu na interaktivní výstavu o přírodě a na Týden otevřených dveří.

Lesní školka Zlín zve o víkendu na interaktivní výstavu o přírodě a na Týden otevřených dveří.

Lesní školka Na Pasece, která provozuje svou činnost na Velíkové, pořádá pro veřejnost v centru Zlína interaktivní výstavu Poznáváme přírodu a na Velíkové Týden otevřených dveří.

Výstava Poznáváme přírodu se uskuteční o víkendu 22. - 23. 3. 2014 vždy od 9 do 18 hod. v prostorách bývalé celnice na Bartošově ulici ve Zlíně. Výstava slibuje zážitek pro malé i velké. Překvapí vás zajímavé přírodniny a netradiční hry s nimi.
Lesní školka chystá také ve dnech 24. - 28. 3. 2014 Týden otevřených dveří. Rodiče mohou se svými dětmi zdarma strávit den ve školce na Velíkové a zúčastnit se dopoledního i odpoledního programu. Děti se mohou zapojit do pravidelných aktivit školky, prožít hravý den v lese a odpoledne strávit na zahradě se zvířátky. Rodiče si mohou v klidu prohlédnout pevné zázemí školky a popovídat se zkušenými pedagogy.
Lesní školka se zaměřuje na výuku a hraní v přírodě. Jde o školku bez zdí a plotů. Nabízí dětem od 3 do 6 let celotýdenní i jednodenní pobyty. Funguje i přes prázdniny a od září sídlí na Velíkové. Pedagogové si děti odvážejí z centra Zlína, kam je také dopravují zpět. Rodinný klub na Pasece, který lesní školku zastřešuje, pořádá také příměstské tábory, páteční dopoledne pro maminky s dětmi a další zajímavé akce.
Více informací naleznete na stránkách www.napasece.net.

(TZ. str)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb