PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 21. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Moravia talent zve do soutěže mladé zpěváky, tanečníky a hudebníky z celé Moravy.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Moravia talent zve do soutěže mladé zpěváky, tanečníky a hudebníky z celé Moravy.

Moravia talent zve do soutěže mladé zpěváky, tanečníky a hudebníky z celé Moravy.

Registrace účastníků druhého ročníku dětské talentové soutěže Moravia talent, která je určena dětem a mládeži od 6 do 18 let, začala. Pro nadané děti jsou nově připravené tři kategorie - zpěv, tanec a hra na hudební nástroj. Každá kategorie se člení na dvě věkové skupiny. Do soutěže se mohou zapojit děti z celé Moravy. Akce se koná pod záštitou náměstka primátora Statutárního města Zlína Miroslava Kašného.


Přihlásit se mohou i Vaše děti!

Cílem Moravia talentu je dát nadaným dětem příležitost předvést ostatním, co umí, ukázat jim nové možnosti, odměnit je za jejich snahu a motivovat k dalšímu rozvoji. Jsou vítání všichni, kteří mají chuť vyzkoušet si vystoupení na veřejnosti v profesionálních podmínkách a vyslechnout si ohodnocení odborné poroty. Garantem odborné poroty pro letošní ročník se stala Základní umělecká škola Morava.
Odměnou budou dětem dárkové poukazy na nákup hudebních nástrojů do zlínského Hudebního Kutlochu, volné vstupy na hrady a zámky v okolí od Národního památkového ústavu, dětské výukové tablety GoGen Maxipes Fík a jiné dárky od společnosti HP Tronic. Pro všechny finalisty jsme na tento ročník připravili tematické ceny, finalisté totiž vyhrají vstupenky na Holešovskou Regatu 2014 a navíc, vítězné hudební skupiny získají možnost odstartovat program druhého dne Holešovské regaty. V sobotu 21. června tak pocítí stejnou atmosféru, jako například kapely Kryštof, No Name, Polemic a další, kteří letos na Holešovské regatě zahrají.
První kolo soutěže proběhne 17. května 2014 v sálu Masters of Rock Cafe na Čepkově ve Zlíně. Finálový večer bude na stejném místě v sobotu 14. června 2014.
Děti se přihlašují vyplněním on-line přihlášky na webu www.moraviatalent.cz. Registrace účastníků je možná do 30. dubna 2014.
Talentovou soutěž pořádá obecně prospěšná společnost Aktivně životem o.p.s.

Více informací:
Mgr. Věra Stojarová, organizátorka soutěže
Mobil: 730 516 698
E-mail: az@aktivnezivotem.cz

(str)

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb