PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Téměř dva tisíce rodičů s dětmi si pohrály na Interaktivní výstavě her a hlavolamů ve Zlíně.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Téměř dva tisíce rodičů s dětmi si pohrály na Interaktivní výstavě her a hlavolamů ve Zlíně.

Téměř dva tisíce rodičů s dětmi si pohrály na Interaktivní výstavě her a hlavolamů ve Zlíně.

Ve Zlíně proběhla čtyřdenní interaktivní výstava her a hlavolamů. Pro organizátory byla velmi překvapující účast, která se vyšplhala téměř k dvěma tisícům návštěvníků. „Je vidět, že rodiče čím dál více motivují své děti, aby si hrály s hrami, které je nejen zabaví, ale také obohatí. Na výstavě byly k vyzkoušení např. oblíbené Smart hry od společnosti Mindok, dále společenské hry od firmy Piatnik, Rex hry a mnoho dalších. Průběžně probíhaly také workshopy s Rubikovou kostkou, nechyběl ani zlínský šachový klub, nebo Dům dětí a mládeže Sluníčko z Otrokovic. Pracovníci Sluníčka si po celou dobu s dětmi hráli různé stolní hry. K vidění byly také různé druhy ježků v kleci a venkovní hry jako je Člověče nezlob se a šachy ve velkých rozměrech.
Akce proběhla poprvé v nových prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Byla úspěšná nejen co se týká návštěvnosti, ale i z hlediska velké spokojenosti návštěvníků a samotných vystavovatelů. Další podobná akce se bude konat na stejném místě v listopadu, tentokrát zaměřená pouze na stavebnice z různých druhů materiálů.

(TZ)
(str)

 

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb