PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 24. 6. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Noc vědců ve Zlíně


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Noc vědců ve Zlíně

Noc vědců ve Zlíně

Noc vědců 2014 ve Zlíně

Zdi nové budovy Laboratorního centra Fakulty technologické se naplní životem jen pár dní po zahájení výuky, a to už 26. září. V tento den zlínská Univerzita Tomáše Bati přivítá všechny lidi, kteří mají buňky pro vědu, na už tradiční Noci vědců.

Tato celoevropská akce, která probíhá i na desítkách míst v České republice, má za cíl přiblížit lidem práci vědců a skrze zábavný program ukázat laické veřejnosti důležitost a zajímavost vědy.

Na bohatém programu Noci vědců se podílely všechny fakulty zlínské univerzity a návštěvníky tak čeká rozmanitý den, ve kterém si každý může nalézt to své. Jako již tradičně je připraveno velké množství chemických a fyzikálních pokusů a experimentů, ale také videomapping, soutěže a výstava dětských obrázků nebo dětský koutek s aktivní sopkou. Novinkou je také spolupráce s Baťovým Institutem, který nabízí návštěvníkům Noci vědců doprovodný program. Ve večerních hodinách vystoupí kapely Reggay a The Maggie´s Marshmallows.

Národním koordinátorem Noci vědců pro Českou republiku je již pošesté plzeňské science centrum Techmania. A i v roce 2014 se Noc vědců koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Zastoupení Evropské komise v ČR.

www.nocvedcu.utb.cz

/har/

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb