RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Noc divadel se bude slavit i ve Zlíně.

Noc divadel se bude slavit i ve Zlíně.

TZ - Do celoevropského projektu Noc divadel se letos 15. listopadu opět zapojuje Městské divadlo Zlín. Celodenní program láká na oblíbenou „akci baterka", pohádku i koncert pro všechny, kterým se po nabité sobotě nebude chtít spát.

V 10.00 je ve Velkém sále na programu derniéra prapohádky podle oblíbených večerníčků O človíčkovi. Po ní bude následovat focení s herci a autogramiáda. V 17.00 se ve foyer uskuteční křest kalendáře, který nafotili herci s dětmi s postižením z Rehabilitačního stacionáře na Nivách. Moderovat ho bude Radoslav Šopík a zahraje kapela Stromy. Chybět nebude malé občerstvení. V 19.00 zvou divadelníci do Velkého sálu na legendární muzikál Voskovce a Wericha Divotvorný hrnec. Po něm se mohou diváci v doprovodu herců vydat na dobrodružnou cestu setmělým divadlem. Sraz ve 22.00 u hlavní pokladny. Baterky s sebou!
Ve 22.30 je v divadelním klubu Dílna na programu koncert cabaretpunkové kapely Franc Alpa.

Jako bonus nabízí divadlo v rámci Noci divadel akci 1+1 na vstupenky. Využít ji můžete v pokladně divadla v sobotu 15. 11. od 18 do 22.00, a to na jakékoli představení MDZ v listopadu a prosinci včetně premiér komedie Dokonalá svatba 29. 11. a prvního dílu ságy o baťovcích Baťa Tomáš, živý 13. 12. Nabídka se nevztahuje na silvestrovské představení.

Noc divadel je součástí projektu European Theatre Night, který prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008. European Theatre Night se v roce 2013 účastnilo deset evropských zemí (Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, ČR, Chorvatsko, Maďarsko, Rakousko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko), zapojilo se 400 divadel a institucí ze 120 měst. V České republice proběhl první ročník Noci divadel 16. listopadu 2013. Zúčastnilo se jej 80 amatérských i profesionálních divadel a souborů z 25 českých a moravských měst a navštívilo jej přes 40 000 diváků.

(TZ Městské divadlo Zlín, vložila str)

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb