RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Týden manželství konečně ve Zlíně

Týden manželství konečně ve Zlíně

Letos poprvé se město Zlín připojí k celostátní kampani Národní týden manželství. V týdnu sv. Valentýna nabídne bohatý program - slevové akce pro manžele, soutěže o zajímavé ceny, romantickou valentýnskou sobotu a další doprovodné akce. Záštitu nad projektem převzal primátor Miroslav Adámek.

Týden manželství ve Zlíně proběhne 9. - 15. února. Cílem projektu je zdůraznit, že manželství má stále smysl a je třeba o něj pečovat. „Připravujeme valentýnskou sobotu (nejen) pro manžele, soutěž o nejdéle spolu žijící manželský pár, kontaktní informační místa a další doprovodný program," uvádí koordinátorka akce Markéta Piknová. „Projektem chceme podpořit a povzbudit páry, které žijí v manželství, aby zvláště v tomto čase investovali do svého vztahu." Pořadatelem kampaně ve Zlíně je nadační fond CREDO. Hlavními partnery jsou Moravský Peněžní Ústav a kontaktní středisko Family Point/Senior Point Zlín.

Největší akcí Týdne manželství ve Zlíně bude valentýnský seminář (nejen) pro manžele. Uskuteční se v aule UTB a nabídne celodenní romantický program. „Účastníci se mohou těšit na workshop s manželi Irenou a Petrem Smékalovými, oblíbenými lektory, manželskými poradci a mediátory. Součástí bude také slavnostní raut a valentýnské kino," informuje Piknová. Dalším lákadlem programu je slavnostní raut a dárek v podobě valentýnské fotografie. „Rodiče mohou navíc během programu využít nabídky hlídání dětí od 4 let," dodává koordinátorka. Manželé Smékalovi jsou velmi žádanými lektory. Párům přednáší již několik let v rámci programů YMCA, vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Vychovávají spolu čtyři děti. Provozují vlastní manželskou poradnu. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty


Více na internetových stránkách projektu: www.manzelstvivezline.cz.

(vac)

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb