PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 27. 6. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Týden manželství konečně ve Zlíně


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Týden manželství konečně ve Zlíně

Týden manželství konečně ve Zlíně

Letos poprvé se město Zlín připojí k celostátní kampani Národní týden manželství. V týdnu sv. Valentýna nabídne bohatý program - slevové akce pro manžele, soutěže o zajímavé ceny, romantickou valentýnskou sobotu a další doprovodné akce. Záštitu nad projektem převzal primátor Miroslav Adámek.

Týden manželství ve Zlíně proběhne 9. - 15. února. Cílem projektu je zdůraznit, že manželství má stále smysl a je třeba o něj pečovat. „Připravujeme valentýnskou sobotu (nejen) pro manžele, soutěž o nejdéle spolu žijící manželský pár, kontaktní informační místa a další doprovodný program," uvádí koordinátorka akce Markéta Piknová. „Projektem chceme podpořit a povzbudit páry, které žijí v manželství, aby zvláště v tomto čase investovali do svého vztahu." Pořadatelem kampaně ve Zlíně je nadační fond CREDO. Hlavními partnery jsou Moravský Peněžní Ústav a kontaktní středisko Family Point/Senior Point Zlín.

Největší akcí Týdne manželství ve Zlíně bude valentýnský seminář (nejen) pro manžele. Uskuteční se v aule UTB a nabídne celodenní romantický program. „Účastníci se mohou těšit na workshop s manželi Irenou a Petrem Smékalovými, oblíbenými lektory, manželskými poradci a mediátory. Součástí bude také slavnostní raut a valentýnské kino," informuje Piknová. Dalším lákadlem programu je slavnostní raut a dárek v podobě valentýnské fotografie. „Rodiče mohou navíc během programu využít nabídky hlídání dětí od 4 let," dodává koordinátorka. Manželé Smékalovi jsou velmi žádanými lektory. Párům přednáší již několik let v rámci programů YMCA, vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Vychovávají spolu čtyři děti. Provozují vlastní manželskou poradnu. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty


Více na internetových stránkách projektu: www.manzelstvivezline.cz.

(vac)

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb