RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


55. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

55. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

Další ročník nejstaršího festivalu filmů pro děti a mládež začíná za pár dnů!
Ve dnech 29. 4. - 4. 6. 2015 nás čeká nejen kinematografie, ale také spousta doprovodného programu.

"Hlavní linku festivalového programu bude letos tvořit německý film, který bude představen v rozsáhlé kolekci více než 50 celovečerních snímků" uvádí Markéta Pášmová, umělecká ředitelka festivalu. V sekcích nalezneme Mezinárodní soutěže hraných filmů pro děti, pro mládež, evropských debutů, krátkých animovaných filmů pro děti a soutěž studentských filmů Zlínský pes. 55. ZFF bude zahájen předpremiérou pohádky Sedmero krkavců Alice Nellis a celovečerním animovaným filmem Malá z rybárny od Jana Baleje.
Kompletní filmový program naleznete ZDE.

Z doprovodného program máme možnost navštívit nejvýznamnější akce jako je Duhová kulička, Minisalon - Filmové klapky, Film Industry - odborný program nejn pro odbornou veřejnost nebo oblíbený Kinematovlak pro nejmenší. Můžeme se těšit na výstavy, koncerty, pořady mluveného slovy, Open air program, různé interaktivní akce především pro děti, workshopy a odborné akce. Také divadelní zóna v parku Komenského bude návštěvníkům otevřena celou dobu konání festivalu. Pro děti zůstává i letos centrem zábavy s atrakcemi zlínský zámek, kde večer budou probíhat jazzové koncerty.
Kompletní doprovodný program naleznete ZDE.

Podrobné informace o vstupenkách na www.filmfest.cz, filmové představení do 13 hodin, děti do 6 let a školy mají vstup zdarma.

Většina projekcí i akcí doprovodného programu proběhne ve Zlíně, ale také v Otrokovicích, Mladé Boleslavi, Hodoníně, Kroměříži atd..

/har/

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb