PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Ve Zlíně proběhne benefiční koncert pro Ukrajinu.


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Ve Zlíně proběhne benefiční koncert pro Ukrajinu.

Ve Zlíně proběhne benefiční koncert pro Ukrajinu.

Na výjimečný kulturní zážitek zve nadační fond Credo a pěvecký sbor Cantica laetitia do zlínského kongresového centra v sobotu 21. listopadu. Od 17 hodin zde proběhne benefiční koncert pro Ukrajinu. Na programu bude úspěšná Missa brevis od Jiřího Pavlici. Pěvecký sbor roku Cantica laetitia doprovodí členové Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín. Výtěžek ze vstupného pomůže lidem zasaženým válkou na Ukrajině.
„Jsme rádi, že můžeme zpívat na tomto koncertu a podpořit tím dobrou věc," uvádí sbormistr Josef Surovík, pod jehož taktovkou se koncert uskuteční. Jeho pěvecký smíšený sbor Cantica laetitia vyhrává v zahraničí jednu cenu za druhou. Spojení tohoto úspěšného sboru a členů zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů, slibuje nevšední kulturní zážitek.
„Lidé žijící na Ukrajině jsou již dlouhou dobu zasaženi válkou. Před začínající zimou je třeba jim zajistit především teplé oblečení a otop, aby neumrzli. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto veřejnou sbírku. Věříme, že ve Zlíně žije mnoho dobrých lidí a že sbírku podpoří svou účastí na koncertu," říká koordinátorka akce Markéta Piknová z nadačního fondu Credo. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v prodejně knih Veni na Sadové ulici ve Zlíně, online přes internetové stránky www.credonadacnifond.cz, nebo přímo na místě. Nadační fond již několik let spolupracuje s misionářem z ukrajinské Melitopole P. Peterem Krenickým, který zároveň v den koncertu povede v kongresovém centru duchovní seminář na téma „Kdo je můj bližní?". Více informací o koncertu najdete na webových stránkách www.credonadacnifond.cz.

(str)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb