PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 26. 8. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Východní Moravu rozzáří vánoční stromky


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Východní Moravu rozzáří vánoční stromky

Východní Moravu rozzáří vánoční stromky

Východní Moravu rozzáří vánoční stromy

Nadcházející týden bude na Východní Moravě ve znamení rozsvěcování vánočních stromů a vánočních programů.

Ve čtvrtek 26. listopadu se rozsvítí vánoční strom na Velkém náměstí v Kroměříži. Po celou dobu se návštěvníci akce mohou těšit na Ježíškovu poštu, Ježíškovy dílničky a Adventní jarmark. Jarmark bude probíhat i v pátek 27. listopadu, vždy od 10:00 do 19:00.


V pátek 27. listopadu se rozzáří další stromy. V Brumově na Zlínsku to bude na náměstí, bohatý kulturní program začne v 16:00. O půl hodiny později začnou s programem v Rožnově pod Radhoštěm. Akce se uskuteční na Masarykově náměstí.

Ve Středisku volného času Včelín v Bystřici pod Hostýnem budou od 17:00 rozsvěcet betlém. Součástí bude doprovodný program, Ježíškova pošta, domácí perník, svařák, vánoční dekorace a ohňostroj.


V Napajedlech na Zlínsku začne program v 16:00 a potrvá do 19:00. Nabídne koledy v podání dětí z místních souborů a kroužků, možnost nakoupit adventní věnce a první vánoční dárečky a zahřát se svařeným vínem, punčem nebo horkým moštem. Chybět nebude farmářský a řemeslný trh.

V sobotu 28. listopadu začnou Vánoční trhy na Náměstí Dr. E. Beneše v Holešově. Součástí bohatého kulturního programu bude i podvečerní rozsvícení vánočního stromu.

V Tlumačově na Zlínsku spojí sobotní rozsvěcení vánočního stromu s Adventním jarmarkem, program začne v 15:00. Nabídne ukázku práce uměleckých kovářů, různá vystoupení i bohaté občerstvení včetně zabíjačkových specialit a pečeného čaje.

V neděli 29. listopadu se bude rozsvěcet vánoční strom ve Zlíně. Program na náměstí Míru zahájí v 16:00 slavnostní fanfáry trubačů, poté přijde na řadu vystoupení Divadla Chůdadlo, vánoční strom se rozzáří v 16:30. V nabídce bude občerstvení, vánoční malování na obličej a adventní zpívání, koupit bude možné adventní věnce a vánoční výzdobu.

 

Zdroj:  www.vychodni-morava.cz

 

(an)

 

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb