RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Zdobení vánočních stromků ve Zlíně 15. prosince od 15 do 17.30 hod.

Zdobení vánočních stromků ve Zlíně 15. prosince od 15 do 17.30 hod.

Přijďte si vychutnat lehce nostalgické, klidné, dovádivé i tvořivé odpoledne ve společnosti zajímavých osobností Zlína v Zámku Zlín.  Zábava bude pro děti i dospělé. Budeme zdobit živé vánoční stromečky ne podle aktuálních trendů, ale podle momentální nálady - osobitě, přírodně, netypicky, tradičně. Deset stromků, deset možností. O instruktáž a pomoc se postarají například herci MDZ Vojta Johaník, či Radoslav Šopík, herecka Markéta Kalužíková, tiskový mluvčí zlínské radnice Zdeněk Dvořák, koncertní mistr FBM Ivanka Kovalčíková, či inspektor orchestru FBM a první fagotista Michal Kubáč a další. Moderátorského postu se ujal herec Pavel Vacek. Připravená bude tvořivá dílnička výroby vánočních ozdob s Mojí dílnou. Ale můžete si přinést i své vlastní vyrobené ozdoby, vánoční řetězy, nebo suroviny!!
Pro rozené závodníky jsou připraveny soutěže - například závod v nadělování dárků, maratón koled atd. Celé odpoledne pak hudebně doladíí skvělý akordeonista Vojta Szabó a jeho výjimeční hosté - talentované mladé hudebnice a zpěvačky. Něco pro zahřátí i mlsné chvilky připravila prodejna regionálních potravin Z Dědiny. 
Přijďte si vychutnat vánoční klidnou romantiku s přáteli na zámek, těšíme se na vás!

Program:

15.00 hod. - dílnička pro děti - výroba vánočních ozdob
15.30 hod. - přivítání hostů, zahájení zdobení (stromečky jsou v květináčích)
17.30 hod. - oficiální ukončení

Moderátor: Pavel Vacek, herec MDZ
Partneři: Regionální potraviny Z Dědiny, Moje dílna, Rodina ve Zlíně
Účinkují: akordeonista Vojtěch Szabó a jeho hosté (Eliška Lajdová, Lenka Dynková, Aneta Olivíková)
Na akci dorazí: Ivanka Kovalčíková - koncertní mistr FBM, Michal Kubáč, první fagotista a inspektor orchestru FBM, Zdeněk Dvořák - mluvčí zlínské radnice, Radoslav Šopík, herec MDZ, Vojta Johaník, herec MDZ a další

 

- - -

(tic)

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb