RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


O Jarních prázdninách hurá do zoo!

O Jarních prázdninách hurá do zoo!

Jarní prázdniny ve Zlínském kraji v letošním roce odstartují hned na začátku února. Vzhledem k současnému počasí, které zimu příliš nepřipomíná, bude návštěva zlínské zoo tím správným výletem.

Zooprázdniny se opět po roce ponesou v duchu kreativních dílen a vědomostního soutěžení! Po celý týden od 1. do 5. února vždy od 10.30 do 15.00 hodin budou moci malí i velcí návštěvníci zavítat do vzdělávacího centra Tyrolský dům a popustit svou fantazii při tvorbě zvířátek pro radost i pro výzdobu domova.

V celém areálu zoologické zahrady bude navíc probíhat soutěž nazvaná SNÍH A LED? TO PROSTĚ MILUJEME! Na 5 stanovištích se návštěvníci nejen blíže seznámí s vybranými otužilci, ale bude zde také připravena soutěžní otázka. Do speciálních letáčků, které návštěvníci získají při vstupu do zoo, pak stačí zapsat správnou odpověď a kompletně vyplněný letáček odevzdat při odchodu v pokladně zoo do připraveného boxu. Malá odměna čeká na každého soutěžícího, navíc 3 vylosovaní výherci získají speciální dárek ze zoo!

Pokud jste tedy Vy a Vaše děti hraví, soutěživí a chcete si užít procházku areálem zlínské zoo, neváhejte a zamiřte k nám právě o jarních prázdninách! Můžete využít zvýhodněného zimního vstupného do zoo, které pro děti činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč. V únoru je ZOO Zlín otevřena od 8.30 do 16.00 hod. Občerstvení zajistí restaurace Tyrol.

 

Zdroj: www.zoozlin.eu

 

(an)

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb