PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 27. 6. 2019, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | POZVÁNKY, AKTUALITY - Nový festival Týden kultury na Valašsku nabídne Jaroslava Duška i Slovácké divadlo


RODINAVEZLINE.CZ> VEŘEJNÉ FÓRUM > POZVÁNKY, AKTUALITY
Nový festival Týden kultury na Valašsku nabídne Jaroslava Duška i Slovácké divadlo

Nový festival Týden kultury na Valašsku nabídne Jaroslava Duška i Slovácké divadlo

VELKÉ KARLOVICE - Ve Velkých Karlovicích vzniká nová tradice. Konec srpna tu návštěvníkům i obyvatelům regionu zpestří nový festival Týden kultury na Valašsku.

Uskuteční se od 22. do 28. srpna v neobvyklém prostředí cirkusového šapitó, které bude speciálně pro tuto příležitost postaveno na louce pod hotelem Lanterna, u dětského parku Razulák v údolí Léskové.
„Loni jsme na konci léta uspořádali v cirkusovém šapitó dvě představení Jaroslava Duška a příznivé ohlasy nás inspirovaly k tomu, věnovat kulturním zážitkům více dnů ke zpříjemnění konce prázdnin. Návštěvníci se mohou opět těšit na Duškovy Čtyři dohody a Pátou dohodu a vedle toho také třeba na populární Rychlé šípy Slováckého divadla, cirk La Putyka, stand-up comedy protagonistů pořadu Na stojáka a Hanu a Petra Ulrychovy s Javory Beat. Závěrečná akce, nedělní Cesta do pravěku, je věnována dětem. Výtěžek z festivalu věnujeme na dobročinné účely," uvedl ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla.

Předprodej probíhá na www.tydenkultury.cz. Speciální nabídku připravil Spa hotel Lanterna, jehož hosté ubytovaní na 2 a více nocí dostanou lístek na jedno vybrané představení zdarma.
Resort Valachy již několik let pravidelně organizuje také akce pro děti a je pořadatelem seriálu závodů VALACHY TOUR nebo Karlovského gastrofestivalu, který se loni počtem 40 tisíc hostů stal nejnavštěvovanější akcí svého druhu v ČR. „Doplnění dětských, sportovních a gurmánských akcí o kulturní festival je dalším krokem v naší snaze nabízet návštěvníkům i obyvatelům regionu pestré zážitky," dodal Tomáš Blabla.
Týden kultury není jedinou letní novinkou Resortu Valachy, který ve Velkých Karlovicích u slovenské hranice provozuje tři hotely, dvě wellness centra, golfové hřiště a další volnočasové aktivity a s počtem 300 lůžek patří k největším ubytovatelům v Beskydech. Další novinkou prázdnin jsou například kurzy pečení valašských frgálů pořádané dvakrát týdně, indické masáže a lekce jógy s rodilým Indem, program pro rodiny s dětmi a začátečníky Golf pro každého na Golfovém hřišti Horal či nové atrakce v dětském zábavním parku Razulák.
www.valachy.cz, www.tydenkultury.cz

 

Převzato, upraveno

Zdroj: Resort Valachy

 

(an)

 

Vaše zkušenost

Vaše zkušenosti a komentáře

Pokud chcete přidávat Vaše zkušenosti, musíte být zaregistrovaní a přihlášení!

Dosud nebyla vložena žádná zkušenost! Buďte první!

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb