RODINAVEZLINE.CZ - portál pro rodiny ve Zlíně a okolí

dnes má svátek:
zítra má svátek:


Módní přehlídka nejenom pro 50+ - potřetí ve Zlíně

Módní přehlídka nejenom pro 50+ - potřetí ve Zlíně

Čtvrteční odpoledne 21. září 2017 od 15 hod. ve Zlínském klubu 204 bude patřit modelkám a návštěvníkům třetího ročníku Módní přehlídky nejen pro 50+.  Letošním nosným tématem je udržitelný rozvoj v oblasti módy. Modelky představí kolekci podzim - zima 2017, součástí přehlídky bude také doprovodný program.


Zlín je městem módy. Je to dáno možností studovat na Univerzitě Tomáše Bati design oděvů a design obuvi. Kromě toho zde žijí dámy, které mají chuť a odvahu v této oblasti podnikat a vydávat se nevyšlapanými chodníčky," sděluje organizátorka přehlídky Hana Lancová a pokračuje: „V letošním roce jsme navázali spolupráci se dvěma nedávno založenými obchody. S concept store COURAGE /čti kuráž/ a s Green butikem. Oba se nacházejí v ulici Soudní."

Majitelka concept store COURAGE, paní Iveta Stavjaníková, spolupracuje skoro výhradně s českými designery v oblasti oděvů, doplňků a šperků," seznamuje Lancová s novinkami letošní přehlídky. „Majitelka Green butiku, paní Zuzana Plachá, provozuje "fair trade" (spravedlivý obchod) a prosazuje "slow fashion" (pomalou módu)," navazuje organizátorka.

V rámci letošní módní přehlídky dojde k mezigeneračnímu propojení. Modelkami budou ženy nejenom 50+ , o které se budou starat studentky v rolích kadeřnic, kosmetiček a garderobiérek. „Některé modelky jsou návštěvnicemi Senior Pointu. Paní Plachá se svou rodinou pravidelně využívá možnosti Family Pointu, který se pro ni stal prostředníkem v pomoci péči o dítě nejenom v době podnikání", raduje se koordinátorka pointů Ivana Tichá.

Rádi bychom touto formou představili širšímu publiku naše krásné oblečení z přírodních materiálů, ve kterém se člověk cítí i vypadá skvěle," těší se Zuzana Plachá na módní přehlídku a zároveň představuje, jaké modely budou ženy předvádět: „ Modely budou z podzimnch kolekcí britských fair trade značek Thought a Nomads, diváci se mohou těšit na podzimní šaty, vlněné svetříky a ponča, ručně tkané kabátky, veselé podzimní nepromokavé parky a mnohem víc."

Pořadateli Módní přehlídky nejen pro 50+ jsou Internetový portál i60.cz, statutární město Zlín a Centrum pro rodinu Zlín z. s., akce se koná ve spolupráci se Zuzanou Plachou - Green butik a Ivetou Stavjaníkovou - COURAGE. Dekorativní líčení a účesy vytvoří studenti Střední školy oděvní a služeb Vizovice.

Ve čtvrtek 21. září 2017 od 15.00 hod. přijďte podpořit modelky a předvádějící butiky do Zlínského klubu 204, kde se uskuteční 3. ročník Módní přehlídky nejen pro 50+. Srdečně jste zváni.

 

 

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2018 | Code by PCHweb