PŘIHLASTE SE, DISKUTUJTE A INZERUJTE

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Dobrý den, dnes je 20. 6. 2018, svátek má , zítra

Rodinavezline.cz | O NÁS


RODINAVEZLINE.CZ> O NÁS

O projektu rodinavezline.cz

Milí přátelé,

vítáme vás na zlínském informačním portálu www.rodinavezline.cz.

Zakladatelkou webu je maminka na mateřské dovolené. Cílem je zprostředkovat vám komplexní informace o službách a aktivitách, které město Zlín rodinám nabízí. Možností je opravdu hodně, ale k rodičům se častokrát tyto informace ani nedostanou.

Jednotlivé sekce byly připravovány se zaměřením na všechny členy rodiny, najdete zde informace z mnoha oblastí. Doufáme, že vám stránky poradí, jak můžete trávit s vašimi dětmi volný čas, které aktivity a kroužky si vybrat, jak najít správného lékaře, školku či školu, ale také kam si můžete jít popovídat či vypít kávu zároveň se svými přáteli. Nezapomněli jsme ani na důležité informace týkající se poraden a zdravotnických zařízení.

Ve veřejném fóru máte možnost vyměnit si s jinými rodiči své zkušenosti, nechat si poradit nebo si jen tak popovídat. V neposlední řadě je pro vás připraven bazárek, do kterého může kdokoliv z přihlášených uživatelů vkládat inzeráty nekomerčního typu.

Všechny své návrhy, dotazy, či připomínky, můžete psát na adresu info@rodinavezline.cz. Budeme velmi rádi, když se do chodu stránek zapojíte formou svých zkušeností a názorů a pomůžete tak v rozhodování ostatním rodičům. Pojďme společně vytvořit informační portál, který pomůže v orientaci všem rodinám ve Zlíně a jeho okolí!

Pokud chcete nějakým způsobem podpořit tento projekt, napište nám na email info@rodinavezline.cz.

Pokud nám chcete pomoci s propagací projektu, budeme rádi, když umístíte náš banner na vaše stránky:


Děkujeme!!

Redakční tým rodinavezline.cz

 

ReklamaREKLAMA

Chci mít zde reklamu...

- - -

 

 

 

Počasí ve ZlíněPOČASÍ VE ZLÍNĚ

DNES počasí ZÍTRA počasí

Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Rodina ve Zlíně .cz © 2009 - 2015 | Code by PCHweb